عکس دیده نشده از مهران مدیری

تاريخ : 19 فروردین

عکس دیده نشده از مهران مدیری را برای شما همراهان خوب گهر در این مطلب آماده کرده ایم.

عکس دیده نشده از مهران مدیری, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

عباس یاری دبیر تحریریه مجله فیلم تصویری قدیمی از مهران مدیری در اینستاگرام منتشر کرد.
 او که این تصویر را به مناسبت تولد مهران مدیری منتشر کرده است در توضیح آن نوشت: «امروز تولد یکی از چهره‌های هوشمند و خلاق‌ دنیای طنز و نمایش ایران، مهران مدیری است.
کسی که با تلاش مثال‌زدنی و ایده‌های نو، رنگ و بوی تازه‌ای به برنامه‌سازی در تلویزیون زد و توانست گام‌های بلندی برای جذب مخاطب در این رسانه بر دارد. برنامه‌های او نقطهٔ عطفی در مجموعه‌های طنز تلویزیونی به‌حساب می‌آید و نویسندگان طنزپردازِ درجه یکی را به دنیای طنز وارد کرده است.
این عکس را نوزده سال پیش زمان تهیهٔ پرونده‌ای برای برنامهٔ(۷۷) در مجلهٔ فیلم گرفتیم و من مصاحبه‌‌ای جدی‌ و مفصل‌ با او انجام دادم. چه خوب که هنوز انرژی‌اش نیفتاده! و جدی و پرتلاش مشغول برنامه‌سازی است.
مدیری سال گذشته دربرنامه هفت گفت: «حوصله ندارم. مدت‌هاست حالم خوب نیست. یک نوع دگردیسی نیاز است برای ترک تلویزیون و سینمای خانگی. به سمت سینما می‌روم و سالانه یک یا دو فیلم سینمایی خواهم ساخت. برای این‌که از این شکل کار خسته و اشباع شده‌ام. اصلاً دیگر دوست ندارم و ارضایم نمی‌کند»
حالا فیلم کمدی‌ «ساعت ۵ عصر» او آمادهٔ نمایش شده. محمود کلاری فیلمبردار فیلم که قبل از عید برای مصاحبه‌ای به مجله فیلم آمده بود گفت که کار تازهٔ مهران مدیری بسیار شیرین و دیدنی شده است.
او هجدهم فروردین سال(۴۶) متولد شده، تولدش را صمیمانه تبریک می‌گویم.»
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي