عکس / انتشار فیلم محسن افشانی در کنار دختر اوکراینی جنجال به پا کرد!

محسن افشانی بازیگر و مجری که از حواشی به دور نیست ، به تازگی به دبی سفر کرده ، و ویدئوی جدیدی از وی با دختر اوکراینی منتشر شده که واکنش های کاربران فضای مجازی را در پی داشته است.

با پخش شدن کلیپ گریه محسن افشانی، خانمی که سال ها پیش تصاویرش به عنوان همسر افشانی پخش شده بود، ویدیویی را منتشر کرد و در آن خودش را همان عشق از دست رفته ی محسن افشانی معرفی کرد. این ویدیو که تنها با هدف خودنمایی و مطرح شدن تهیه شده بود واکنش و تکذیب محسن افشانی را در پی داشت. افشانی همچنین گفت که از آن خانم شکایت خواهد کرد.
حاشیه های گریه کردن روی آنتن زنده هنوز تمام نشده بود که چند روز پیش اتفاق دیگری افتاد. یک تصویر جنجالی و بسیار عجیب از لباسی زنانه برای مدت زمان خیلی کوتاهی روی استوری محسن افشانی قرار گرفت. استوری فورا پاک شده بود اما همان یکی دو دقیقه کافی بود تا آدم های زیادی آن تصویر را سیو کرده و منتشر کنند.
بعد از این اتفاق کامنت های صفحه ی محسن افشانی به سرعت زیاد شدند. او در پاسخ به خبرگزاری ها گفته بود شکایت کرده است و تا پاسخ شکایتش نیاید به هیچ سوالی پاسخ نخواهد داد.

محسن افشانی با پست تصویر دیگری در اینستاگرامش، متن عجیبی با این مضمون را ضمیمه کرد:«بالاخره که پام میرسه مملکتم! برسم، زخمی می کنم مسبب این حواشی رو»
این حاشیه ها هنوز تمام نشده بود که انتشار ویدئویی دیگر از محسن افشانی حاشیه ها جنجالی تر شد.

وی در این ویدئو که در کنار خانومی حضور دارد و می گوید:لنی هستن، همسر دوست بسیار خوب من آقا سعید عزیز از اوکراین ، من فن ایشون هستم و ایشون هم فن بسیار خوب من هستن خیلی جاتون خالیه تو دبی. 
گفتنی است این ویدئو در استوری لنی برلین منتشر شده اما به دلیل این که محسن افشانی تگ شده بود خیلی سریع در تلگرام و فضای مجازی پخش شد.
این ویدئو با بازتاب های عجیب و غریبی در فضای مجازی روبه رو شده است.
این موضوع که آینده کاری و زندگی شخصی وی بعد از انتشار این ویدئو چه می شود تامل برانگیز دارد.

در ادامه تصویری از این ویدئو را مشاهده می کنید

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه