مطالب پيشنهادي

عکسی بدتر از جنایات داعش

تاريخ : 21 جولای
بازدید : 2304

عکسی بدتر از جنایات داعش

عکسی بدتر از جنایات داعش, جدید 1400 -گهر

 سعید قاسمی از چهره های دلواپس اخیراً در همایش “خط قرمز”‌ که در انتقاد از مذاکرات هسته ای برگزار شد، اعتراف کرد که ار عکس یادگاری کاندیداهای ریاست جمهوری با حسن روحانی و نوشته پشت سر آنها که ناظر بر اتحاد آنهاست، بیش از دیدن جنایات داعش و سر بریدن های آنها ناراحت شده است.

بخوانید:‌
 «من بیش از سر بریدن‌های داعشی‌ها از این ناراحت شدم که به دعوت رئییس جمهور همه کاندیداهای ریاست جمهوری -از کندترین‌شان تا تندترین‌شان- آمده بودند و با هم عکس گرفتند. عکسی که بالایش نوشته بود ما همه با هم هستیم و احتمالاً زیرش هم نوشته بود، نترسید، نترسید!» (رجانیوز؛۹۳/۴/۲۵)

عکسی بدتر از جنایات داعش, جدید 1400 -گهر

 احتمالاً جناب قاسمی  می خواسته بگوید که در نهاد ریاست جمهوری، شعار دوران ناآرامی های بعد از انتخابات را احیا کرده اند (نترسید،‌نترسید ما همه با هم هستیم). در حالی که جمله ای که نوشته شده بود این بود: «همیشه در کنار هم هستیم.»

 واقعاً وقتی یک نوشته ساده را که همه جا هم منتشر شده ،‌ ابتدا تحریف می کنند و بعد به عجیب ترین شکل ممکن تفسیر ، واقعاً‌ چگونه می توان به صداقت شان اعتماد داشت؟
آیا به نظر آقای دلواپس،‌باید کاندیداها تا همیشه رو در روی همدیگر بایستند و دعوا کنند؟
حالا در کنار هم بودن مسؤولان نظام جمهوری اسلامی چرا باید به مذاق بعضی ها ،‌حتی تلخ تر از سر بریدن های داعش هم باشد، سوالی است که در جوابش ، واقعیت ها نهفته است. واقعیت هایی که به ما می گویند چرا عده ای از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای و رفع تحریم ها نگرانند!

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي