عوامل پایتخت در حال ساخت یک سریال طنز دیگر

به تازگی عوامل سریال پایتخت در صدد ساخت یک سریال طنز دیگر هستند اما هنوز نام این سریال و زمان پخش آن مشخص نشده است. در این مطلب به جزییات این خبر می پردازیم.

عوامل پایتخت در حال ساخت یک سریال طنز دیگر

خشایار الوند از نگارش یک سریال طنز جدید برای تلویزیون خبر داد.

نویسنده مجموعه سریال‌های «پایتخت» اعلام کرد: به تازگی نگارش متن یک سریال 26 قسمتی با موضوع طنز اجتماعی را به همراه محسن تنابنده شروع کرده‌ایم و تاکنون دو قسمت از کل قصه نوشته شده است. آقای تنابنده طراحی قصه‌های این سریال را انجام می‌دهد و من هم کار نگارش را انجام می‌دهم اما از اینکه کار چه زمانی آماده ساخت و پخش خواهد شد، اطلاعی ندارم.

وی گفت: خانم غفوری که تهیه‌کنندگی این سریال را برعهده دارد، اکنون در حال رایزنی با سازمان صداوسیماست تا بتواند قرارداد این مجموعه را به‌زودی منعقد کند ولی مشخص نیست که تلویزیون قصد دارد این مجموعه را برای چه زمانی به روی آنتن ببرد.

نویسنده سریال‌های «در حاشیه»، «قهوه تلخ»، «پاورچین» و … بیان کرد: فعلا در ابتدای راه هستیم و نامی برای این سریال طنز انتخاب نکرده‌ایم.

الوند در پایان در پاسخ به اینکه ممکن است این سریال طنز برای پخش در ایام نوروز امسال انتخاب شود؟ اعلام کرد: قطعا کار به پخش نوروزی نمی‌رسد، پس از ایام نوروز هم نمی‌دانم که قرار است چطور پخش شود؛ چراکه تصمیم با تلویزیون است.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه