Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عرضه ابزار ضدخودکشی فیس بوک برای کاربرانش

دسته بندي : اخبار,علمی
تاريخ : ۱۰ اسفند
بازديد : 866

عرضه ابزار ضدخودکشی فیس بوک برای کاربرانش

 

 4 عرضه ابزار ضدخودکشی فیس بوک برای کاربرانش

 

فیس بوک ابزاری جدید و عجیب برای کاربران افسرده و دلشکسته خود عرضه کرده تا جلوی خودکشی آنها را بگیرد.

 

به گزارش گهر،از فارس به نقل از نکست دیجیت، این ابزار که جلوگیری از خودکشی نام دارد، با هدف شناسایی سریع افراد در معرض خطر طراحی شده تا به نیازهای شخصی و عاطفی مهم این افراد رسیدگی شود و از وخامت حال آنها که ممکن است باعث خودکشی شود در حد امکان جلوگیری شود.

 

در سال های اخیر بسیاری از روانشناسان و کارشناسان آموزشی هشدار داده‌اند که شبکه‌های اجتماعی و سایر سرویس های اینترنتی آثار منفی روحی و روانی بر کاربران خود گذاشته اند و احساسات منفی مانند انزواطلبی، افسردگی، از خود بیگانگی و … را در آنها تقویت کرده اند. لذا فیس بوک برای پاسخ به این اتهامات وارد عمل شده و ابزاری را طراحی کرده است.

 

از طریق ابزار یاد شده کاربران می توانند پست‌های کاربر دیگری را به عنوان محتوایی در مورد خودکشی علامت گذاری کنند. در این صورت فردی که پست افراد دیگر را علامت گذاری کرده توصیه هایی از سوی فیس بوک برای کمک رسانی دریافت می کند.

 

در مراحل بعدی با خود فرد  تماس گرفته شده و از وی خواسته می شود برای دریافت کمک با کسی صحبت کند و همچنین توصیه هایی به او ارائه می شود. فیس بوک همچنین فرد مورد نظر را در لیست بررسی خود قرار می‌دهد و از دوستان او می‌خواهد در صورت نیاز با خدمات اورژانس تماس بگیرند. این سایت به صورت ۲۴ ساعته گزارش‌های دریافتی در این زمینه را بررسی کرده و به ترتیب اولویت به آنها رسیدگی می‌کند.

بخوانید :   قیمت رکستون g4 + مشخصات

 

این خدمات فعلا تنها در آمریکا ارائه می شود، اما قرار است طی ماه های آینده در برخی کشورهای دیگر جهان نیز در دسترس قرار بگیرد.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي