X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

طعنه مزدک میرزایی به شبکه سه!

تاريخ : ۲۷ فروردین
بازديد : 541
147603 685 طعنه مزدك ميرزايي به شبكه سه!
مزدک میرزایی شنبه شب بازی حساس بارسلونا و لوانته را گزارش کرد. نکته جالب در مورد گزارش او، طعنه‌هایی بود که میرزایی به ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید زد و در یک صحنه که به ضرر بارسا پنالتی گرفته شد میرزایی گفت:« اگر در این صحنه مورینیو جای گواردیولا بود به خاطر اینکه به ضرر تیمش پنالتی گرفتند به وسط زمین می‌آمد.»
میرزایی در گفت‌وگو با گل، در مورد این موضوع که آیا گزارش شما در بازی بارسا و لوانته جانبه‌دارانه نبود می‌گوید:« من معتقدم که مورینیو در همه بازی‌ها فقط داد و بیداد می‌کند و در صحنه پنالتی اول به دلیل این حسی که داشتم آن حرف را زدم. مورینیو می‌خواهد این موضوع را جا بیاندازد که در همه بازی‌ها جو علیه تیم او است. او حتی در اولین دقیقه مسابقه می‌خواهد بر سر یک اوت جنجال بیاندازد. من معتقدم پنالتی لوانته درست نبود چون بوسکتس دستش را جمع کرد تا توپ به صورتش نخورد در ضمن پنالتی بارسا هم درست نبود چون مهاجم بارسا روی بازیکن حریف خطا کرد.»
میرزایی در ادامه حرف‌هایش در خصوص شخصیت و رفتارهای گواردیولا و مورینیو حرف می‌زند:« این دو به هیچ عنوان با یکدیگر قابل قیاس نیستند و معلوم است که همه گواردیولا را انتخاب می‌کنند. مورینیو از لحاظ فنی مربی بزرگی است ولی او برای نتیجه گرفتن انسانیت را زیر پا می‌گذارد تا تیمش برنده شود. او فقط داد و بیدا و شلوغ می‌کند و انتظار دارد که تمامی سوت‌های داور به سود تیمش باشد.»
در ادامه از میرزایی در خصوص راه اندازی شبکه ورزش و پخش بازی‌های اروپایی سوال می‌کنیم که او می‌گوید:«در چند روز اخیر بعضی از بازی‌های اروپایی از جمله مسابقات بوندسلیگا از شبکه ورزش پخش می‌شود. البته دریافت تصاویر تا حدودی سخت است ولی امیدوارم این شبکه همه گیر شود تا دیگر مجبور نباشیم سریال ببینیم. احتمال دارد که رفته رفته پخش تمامی بازی‌ها توسط شبکه ورزش انجام شود و گزارشگرهای فوتبال هم به این شبکه بروند.
گردآوری: گروه ورزش گــهــر
منبع: tabnak.ir
بخوانید :   عکس الناز حبیبی و آرایشگرش
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي