دانلود فیلم خارجی رایگان

طرح پیش فروش ایران خودرو به مناسبت دهه فجر ۱۴۰۱

دسته بندي : عمومی,⭐ اخبار
تاريخ : 31 ژانویه

در این مطلب برای شما همراهان عزیزی که قصد خرید خودرو از سایت ایران خودرو را دارید، به بررسی شرایط پیش فروش ایرانخودرو به مناسبت دهه فجر ۱۴۰۱ خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که زمان تحویل خودرو‌ها در بازه‌های چهار ماه تا یک سال تعیین شده است. همچنین همه محدودیت‌های قبلی نیز در این بخشنامه هم اعمال خواهد شد و شیوه فروش بر اساس قرعه کشی است.

طرح پیش فروش ایرانخودرو به مناسبت دهه فجر ۱۴۰۱

طرح پیش فروش ایران خودرو به مناسبت دهه فجر ۱۴۰۱, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه خودرو فرسوده

به اطلاع عموم متقاضیان مشمول و حائز شرایط می رساند در راستای ابلاغ بند ف تبصره هفت قانون بودجه سال ۱۴۰۱ (طرح جایگزینی خودروهای فرسوده)، برای مالکین خودروهای فرسوده که شرایط آن در سامانه فروش ایران خودرو اعلام می گردد ، امکان ثبت نام یکدستگاه از محصولات ایران خودرو با قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خودروی جایگزین فراهم شده است.

زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت، ساعت ۱۴ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ شروع و تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ ادامه دارد.

طرح پیش فروش ایران خودرو به مناسبت دهه فجر ۱۴۰۱, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

* بدیهی است تحویل خودروی جایگزین مطابق زمان مندرج در شرایط جدول فوق می باشد و متقاضی با آگاهی کامل نسبت به این موضوع، نسبت به اسقاط خودروی فرسوده خود اقدام می نماید و ایران خودرو هیچگونه تعهدی برای تحویل خودرو تا قبل از زمان تحویل نخواهد داشت.

* مبالغ پیش پرداخت در این بخشنامه، کمتر از پنجاه درصد قیمت فعلی خودرو می باشد .

* افتتاح حساب وکالتی شامل متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده نمی باشد.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي