آموزش طراحی ناخن در منزل بدون هزینه

تاريخ : 4 نوامبر

همه خانم ها به زیبایی ناخن های شان اهمیت زیادی می دهند. به همین بهانه گهر در این بخش آموزش طراحی ناخن در منزل بدون هزینه را برای شما عزیزان شرح می دهد.

آموزش طراحی ناخن در منزل بدون هزینه

آموزش طراحی ناخن در منزل بدون هزینه, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

لوازم مورد نیاز

لوازم بسیار زیادی وجود دارد که می توانید تهیه کنید و از آنها برای تزئین ناخن هایتان استفاده کنید ولی اگر برای اولین بار است که می خواهید این کار را انجام دهید از یک خلال دندان استفاده کنید. اما حتماً به یاد داشته باشید که از یک لاک ناخن عالی و یک پاک کننده فوق العاده استفاده کنید. برای این ۲ قلم جنس اصلاً به فکر صرفه جویی مالی نباشید! هم چنین می توانید از لاک های اکلیلی استفاده کنید که هم ارزان تر هستند و هم جلوه بیشتری دارند.

به دست آوردن تجربه

هرچه بیشتر طراحی کنید بهتر خواهید شد. یک شب دخترانه ترتیب دهید و دوستان خود را دعوت کرده و قانعشان کنید تا اجازه دهند ناخن هایشان را طراحی کنید. هم چنین می توانید از ویدئو های آموزشی که در اینترنت وجود دارند هم برای ایده گرفتن استفاده کنید.

لطفاً با یک بار طراحی بد ناامید نشوید

این مهم ترین نکته ای است که باید در ذهن داشته باشید. با طراحی های ساده شروع کنید و بعد از اینکه احساس کردید با یک بار طراحی بد ناامید نمی شوید آن گاه به سراغ طراحی های مشکل تر بروید. از لاک پایه استفاده کنید یک زمینه ساده برای طراحی خود آماده کنید. ناخن خود را با ۲ لایه از رنگ مورد نظر خود به عنوان پایه پوشش دهید. اگر تازه کار هستید بهتر است تا از رنگ های طبیعی تر مثل سفید، بژ یا صورتی کمرنگ به عنوان پایه استفاده کنید، پس از آن از رنگ های شادتر برای طراحی خود استفاده نمایید.

طراحی

از خلال دندان استفاده کنید و چیزی طراحی کنید.هر چیزی که به ذهنتان می آید اصلاً نگران تقارن و یا متناسب شدن همه ناخن هایتان با هم نباشید به موقع روی آنها هم مسلط می شوید. به خودتان به چشم یک هنرمند نگاه کنید نه یک ماشین که می تواند همه اندازه ها را دقیقاً درست داشته باشد. ناخن های بلند فضای بیشتری برای طراحی به شما می دهند.

اگر می خواهید از چند رنگ استفاده کنید حتماً مطمئن شوید که رنگ قبلی خشک شده است. می توانید یک خلال دندان را در پاک کننده لاک زده و سپس برای پاک کردن اضافات طراحی از آن استفاده کنید. همیشه می توانید دوباره از اول شروع کنید یا ناخن هایتان را با برق ناخن بپوشانید. استفاده از برق ناخن باعث می شود که اشتباهات جزئیتان در طراحی ناخن ها اصلاً به چشم نیاید.

ثابت کردن لاک ناخن

برای اینکه طراحی شما مدت بیشتری باقی بماند یک لایه از لاک ناخن بی رنگ یا از محصولات ثابت کننده روی ناخن هایتان بمالید. این کار را هر ۲ یا ۳ روز یک بار انجام دهید و هر وقت لازم است طراحی خود را اصلاح کنید. اگر می توانید کار های خانه را با دستکش انجام دهید تا طراحی تان خراب نشود.

آموزش طراحی ناخن به سبک سنگ مرمر

۱ – در شروع یک رنگ برای زمینه ناخن انتخاب کنید و آنرا روی همه ناخن ها بزنید و صبر کنید تا کاملأ خشک بشود .

۲ – یک کاسه کم عمق و نسبتأ بزرگ را پر از آب کنید .

۳ – با نوار چسب دور تا دور ناخن ها را چسب بزنید به شکلی که فقط ناخن دیده شود و پوست اطراف آن زیر نوار چسب قرار بگیرد .

۴ – ۲ قطره از یک رنگ لاک ناخن در ظرف آب بریزید و سپس ۲ قطره دیگر از رنگ دیگر در وسط رنگ قبلی بچکانید و اگر رنگ بیشتری دارید میتوانید از آن هم ۲ قطره وسط رنگ دوم بچکانید .

۵ – لاک ها روی سطح آب شناور می مانند .

۶ – با خلال دندان از وسط رنگ های شناور به طرف بیرون نقش های درهم بسازید .

۷ – یک انگشت را سریع درون رنگ مخلوط شده فرو کنید .

۸ – با یک خلال دندان رنگ های اضافه را درون آب از ناخن جدا کنید و انگشت تان را از آب بیرون بیاورید .

۹ – چسب ها را از دور ناخن بردارید و اگر پوست دور ناخن رنگی شده آنرا با گوش پاک کن و استون پاک کنید .

۱۰ – یک لایه لاک ناخن شفاف روی ناخن بزنید تا لاک شما عمر بیشتری داشته باشد .

به این ترتیب یکی یکی همه ناخن ها را مثل نقش سنگ مرمر لاک بزنید البته کار آسانی نیست و زمان و دقت لازم دارد ولی نتیجه آن انقدر زیبا میشود که ارزش انجام این کار را خواهد داشت .

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي