ضرب و شتم مازیار زارع توسط تماشاگران

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 19 اکتبر

ضرب و شتم مازیار زارع توسط تماشاگران

ضرب و شتم مازیار زارع توسط تماشاگران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهرمازیار زارع که در مسابقه روز گذشته ملوان مقابل صنعت ساری با بازوبند کاپیتانی تیمش به میدان آمده بود، در انتهای مسابقه مورد ضرب و شتم هواداران ساروی قرار گرفت که بعد از اتمام بازی در ضربات پنالتی به زمین ریخته بودند.

زارع که در جریان بازی با یکی از بازیکنان حریف درگیری پیدا کرد و جروبحث آنها مدتی طول کشید بعد از آغاز ضیافت پنالتی ها، پشت اولین پنالتی ملوان ایستاد و پس از به ثمر رساندن این ضربه خطاب به هواداران حریف با دست اشاره ای کرد که با واکنش مجدد هواداران مواجه شد و البته بابت این مساله از داور اخطار گرفت. اما اوضاع مطابق انتظار زارع پیش نرفت و این صنعت ساری بود که فاتح این دیدار شد. اتفاقی مهم در شهر ساری که باعث هجوم هواداران این تیم به داخل زمین شد.
هواداران صنعت که در جریان بازی بارها زارع را مورد لطف قرار داده بودند بعد از اتمام تشویق دروازه‌بان تیمشان زارع را در حال خروج از زمین گیر انداختند و اینچنین به او حمله کردند. در این درگیری ایمان صادقی دروازه‌بان ملوان هم حضور داشت، اما دخالت به موقع نیروی انتظامی مانع از این شد که آسیبی جدی به این دو بازیکن وارد شود. ملوانی ها که از جام حذفی کنار رفته اند با هواداران نه چندان پرتعدادشان شبانه به انزلی بازگشتند.

ضرب و شتم مازیار زارع توسط تماشاگران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي