X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

صحبت های عاطفه رضوی در مورد کم کاری اش

تاريخ : ۲۸ تیر
بازديد : 589

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر  صحبت های عاطفه رضوی در مورد کم کاری اش را در ادامه می خوانید

عاطفه رضوی صحبت های عاطفه رضوی در مورد کم کاری اش

صحبت های عاطفه رضوی در مورد کم کاری اش

عاطفه رضوی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که این روزها با پخش سریال “پرستاران” به تلویزیون بازگشته درخصوص فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: هنوز پیشنهاد خاصی از سینما و تلویزیون نداشته‌ام و این روزها کاملاً درگیر تمرین نمایشی به نام “زنمرد” به کارگردانی “علی شمس” هستم.

وی درباره حضور در کنسرت نمایش “زنمرد” افزود: نمی‌توان برای حضور در این اثر دلیل خاصی را بیان کرد. من در ابتدا متن نمایشنامه را دوست داشته و بعد از صحبت با کارگردان حضور در آن را پذیرفتم. کنسرت نمایش زنمرد از دیشب به مدت سه شب در مجموعه تالار وحدت روی صحنه رفته و تا فردا ادامه خواهد داشت.

بازیگر فیلم “سفر به چزابه” در مورد زمان اجرای این اثر ادامه داد: من در ابتدا به امر به مضمون هر اثر توجه می‌کنم و انتخاب‌هایم را بر اساس آن رقم می‌زنم و به همین خاطر بازی در این نمایش را قبول کردم. این روزها کمی صحبت‌ها ایجاد سوء تفاهم می‌کند پس باید اینطور بگویم که این کار را به خاطر وجه نمایشی انتخاب کردم و اصلاً به کنسرت نمایش توجهی نکردم.

بخوانید :   عکسهای طناز طباطبایی در جشن سینما سینما

رضوی درباره کم‌کاری خود در سینما طی سالهای اخیر خاطرنشان کرد: هم اینکه پیشنهاد کم شده و هم اینکه شخصاً تصمیم گرفتم تا در بعضی آثار بازی نکنم. در کل کیفیت آثار سینمایی پایین آمده است. اصلاً در طی یک سال چند فیلم خوب تولید می‌شود که من بخواهم در آنها بازی کنم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي