صحبت های عاطفه رضوی در مورد کم کاری اش

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر  صحبت های عاطفه رضوی در مورد کم کاری اش را در ادامه می خوانید

صحبت های عاطفه رضوی در مورد کم کاری اش

صحبت های عاطفه رضوی در مورد کم کاری اش

عاطفه رضوی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که این روزها با پخش سریال “پرستاران” به تلویزیون بازگشته درخصوص فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: هنوز پیشنهاد خاصی از سینما و تلویزیون نداشته‌ام و این روزها کاملاً درگیر تمرین نمایشی به نام “زنمرد” به کارگردانی “علی شمس” هستم.

وی درباره حضور در کنسرت نمایش “زنمرد” افزود: نمی‌توان برای حضور در این اثر دلیل خاصی را بیان کرد. من در ابتدا متن نمایشنامه را دوست داشته و بعد از صحبت با کارگردان حضور در آن را پذیرفتم. کنسرت نمایش زنمرد از دیشب به مدت سه شب در مجموعه تالار وحدت روی صحنه رفته و تا فردا ادامه خواهد داشت.

بازیگر فیلم “سفر به چزابه” در مورد زمان اجرای این اثر ادامه داد: من در ابتدا به امر به مضمون هر اثر توجه می‌کنم و انتخاب‌هایم را بر اساس آن رقم می‌زنم و به همین خاطر بازی در این نمایش را قبول کردم. این روزها کمی صحبت‌ها ایجاد سوء تفاهم می‌کند پس باید اینطور بگویم که این کار را به خاطر وجه نمایشی انتخاب کردم و اصلاً به کنسرت نمایش توجهی نکردم.

رضوی درباره کم‌کاری خود در سینما طی سالهای اخیر خاطرنشان کرد: هم اینکه پیشنهاد کم شده و هم اینکه شخصاً تصمیم گرفتم تا در بعضی آثار بازی نکنم. در کل کیفیت آثار سینمایی پایین آمده است. اصلاً در طی یک سال چند فیلم خوب تولید می‌شود که من بخواهم در آنها بازی کنم.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه

  1. بهاره رحیمی says:

    من آخرین کارشون کیمیا بود که دیدم که چگونه قوی ومتمرکز کنار پوریا پورسرخ زیبا بازی کرد روزش مبارک و خسته نباشن