سیستم جامع دانشگاهی گلستان چگونه سیستمی است؟

دسته بندي : دانشگاه,⭐ اخبار
تاريخ : 17 نوامبر

سیستم جامع دانشگاهی گلستان که امروزه همه دانشگاه های دولتی به آن روی آورده اند. برای آشنایی بیشتر با سیستم جامع دانشگاهی گلستان این بخش گهر را تا پایان مطالعه نمایید.

سیستم جامع دانشگاهی گلستان چگونه سیستمی است؟

سیستم جامع دانشگاهی گلستان چگونه سیستمی است؟, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

طراحی و پیاده سازی سیستم جامع دانشگاهی گلستان با هدف مکانیزه کردن کلیه فعالیتهای دانشگاهی از اسفندماه سال ۱۳۷۹ آغاز گردید . در ابتدا سیستم جامع آموزش گلستان در دانشگاه صنعتی اصفهان و در راستای اجرای مکانیزه کلیه امور آموزشی دانشگاه، طراحی و پیاده سازی شده است.

تجزیه و تحلیل، طراحی، پیاده سازی، تست و تحویل این سیستم از اسفند ماه سال ۱۳۷۹ شروع و در اسفندماه ۱۳۸۲ به پایان رسید. پس از آن درسال ۱۳۸۳ زیرسیستم های ارزشیابی و تسویه حساب دانشجویی و زیرسیستم حق التدریس اساتید به عنوان زیرسیستم های مکمل سیستم آموزش تهیه شد .

در سال ۱۳۸۴ سیستم اطلاعات پژوهشی دانشگاه به عنوان زِیرسیستمی که پوشش دهنده فعالیتهای حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه ها است به مجموعه تحت پوشش سیستم گلستان اضافه شد.

در سال ۱۳۸۶ سیستم دانشجویی شامل زیرسیستم های خوابگاه، وام، کار دانشجویی و تشکل های دانشجویی به عنوان زیِرسیستمی جدید که پوشش دهنده بخشی از فعالیت های حوزه معاونت دانشجویی است توسط شرکت نوپرداز اصفهان و با همکاری تعدادی از دانشگاه های کشور آماده بهره برداری شده و در بعضی از دانشگاهها مورد استفاده قرار گرفته است.

سیستم جامع گلستان حاصل بیش از دویست هزار نفر ساعت کار فشرده کارشناسی اعضا تیم، هزاران ساعت همکاری مدیریت و کارشناسان دانشگاههای کشور و تجربه بیش از سی سال فعالیت در بخش های مختلف و طراحی و پیاده سازی سیستم های دانشگاهی توسط کارشناسان تیم است که فرایندهای دانشگاهی را با کیفیت و کمیت مناسب و کم نظیری پوشش می دهد.

پس از نهایی شدن مراحل طراحی و پیاده سازی سیستم جامع دانشگاهی گلستان و با توجه به قابلیتهای منحصر به فرد آن، سیستم گلستان توسط شرکت نوپرداز اصفهان در دانشگاههای مختلف نصب و راه اندازی گردید. هم اکنون سیستم گلستان درکلیه امور اجرایی تحت پوشش خود در بسیاری از دانشگاههای کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت نوپرداز اصفهان مصمم است در جهت افزایش سرویس های قابل ارائه توسط سیستم جامع دانشگاهی گلستان ، این سیستم را در سایر حوزه های دانشگاهی نیز گسترش دهد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي