X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

سود سهام عدالت در روزهای آینده واریز می شود؟

دسته بندي : اخبار,اقتصاد,عمومی
تاريخ : ۲۶ اردیبهشت
بازديد : 1135

سوالی که با آن همه مواجه شده اند که آیا در روزهای آینده سود سهام عدالت واریز می شود یا خیر در ادامه سازمان خصوصی سازی اطلاعات کامل را اعلام کرده است.

saham edalat سود سهام عدالت در روزهای آینده واریز می شود؟

سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: بابت سهام عدالت در روزهای آینده هیچ گونه سودی به سهامداران داده نمی شود و مشمولان باید مراقب سوءاستفاده افراد سودجو باشند.
بتازگی خبرهایی درباره واریز سود سهام عدالت به حساب سهامداران در روزهای آینده و نیز معرفی سایت هایی برای مراجعه و ثبت نام مشمولان منتشر شده است.

 در همین پیوند، سازمان خصوصی‌سازی امروز این خبرها را «نادرست» اعلام کرد.

 به نوشته شبکه پیام رسان این سازمان، سود سهام عدالت مربوط به عملکرد مالی شرکت های سرمایه پذیر در سال ۱۳۹۵، اوایل نیمه دوم امسال میان مشمولان توزیع می شود و خبرهای منتشر شده درباره تقسیم سود سهام عدالت در روزهای آینده با هدف سوءاستفاده و برای تخریب دولت یازدهم انجام می شود.

سازمان خصوصی‌سازی تاکید کرد مشمولان سهام عدالت باید برای آگاهی از خبرهای مربوط به سهام عدالت، فقط به سخنان رئیس کل این سازمان یا سامانه رسمی این سهام به نشانی www.samanese.ir استناد کنند.

 همچنین دارندگان سهام عدالت باید برای دریافت سود سهام خود، شماره شبای حساب بانکی‌شان را از طریق این سامانه وارد کنند.

بخوانید :   سعید مرتضوی پیدا شد اما دنبال قانون است!

سازمان خصوصی سازی اعلام کرده تاکنون ۲۲ میلیون شبا بانکی در سامانه سهام عدالت ثبت شده است.

حدود ۱۰ میلیون از این شماره ها به تایید بانک ها رسیده و اعلام تاییدیه آن در سامانه درج شده است.

 حداکثر مشمولان دریافت سود سهام عدالت ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفرند، زیرا از ۴۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفری که در طرح سهام عدالت حضور داشتند، نزدیک به ۲ میلیون نفر درگذشته اند که در آینده درباره نحوه واریز سود این دسته از مشمولان اطلاع رسانی می شود.

 سامانه سهام عدالت به منظور اطلاع هموطنان از صورت حساب خود و نیز دریافت شماره شبا برای واریز سود سهام در نیمه دوم امسال، از اسفند ماه پارسال به نشانی اینترنتی www.samanese.ir آغاز به کار کرده است.

 مشمولان می توانند با مراجعه به شعبه بانک های عامل، استفاده از دستگاه های خودپرداز بانکی یا از طریق اینترنت بانک و تلفن بانک شماره شبای ۲۴ رقمی حساب های خود را دریافت کنند.

۱۰ سال مهلت قانونی برای اینکه از محل سود سهام عدالت، بدهی مشمولان بابت خرید سهام پرداخت شود، به پایان رسیده و برای هر فرد ۱۰ میلیون ریال (یک میلیون تومان) سهم اختصاص یافته است.

 در این ۱۰ سال، از محل سود سهام عدالت مقداری سود به خزانه واریز شده و اکنون با پایان مهلت ۱۰ ساله، سهام قابل واگذاری است.

بخوانید :   هتل های لوکس در جزیره کیش و شرایط اقامتی آنها

 

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي