سوتی های جدید جواد خیابانی

تاريخ : 18 فوریه

سوتی های جدید جواد خیابانی

 

سوتی های جدید جواد خیابانی, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

آقای گزارشگر که در سال‌های اخیر بیشتر با سوتی‌های عجیبش شهره شده است، در مسابقه شالکه برابر رئال مادرید هم دست از این کار برنداشت.

به گزارش گهر،استاد جواد خیابانی در مسابقه رئال مادرید برابر شالکه از همان ابتدا مسایل ساده را اشتباه بیان کرد. به عنوان مثال این موضوع که رئال در بازی رفت میزبان است را ناشی از شانس این تیم می دانست. در حالی که چند سالی است تیم هایی که در دور گروهی اول می شوند، به عنوان پاداش بازی برگشت را در خانه خود برگزار می کنند.

در جایی به لباس دوم رئال در فصل گذشته اشاره کرد که مشکی بوده است، در حالی که رئال فصل گذشته با پیراهن های سفید، نارنجی و آبی در رقابت ها حاضر شد و با شالکه در همین ورزشگاهی که بازی دیشب برگزار شد، با لباس نارنجی بازی کرد و لباس مشکی از لباس های این تیم در این فصل است.

در ادامه، در صحنه ای عجیب استاد خیابانی نتوانست دی ماتئو مربی شاخص شالکه که سابقه قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا با چلسی را در کارنامه دارد شناسایی کند و او را “اتیلیو لمباردو” معرفی کرد. جستجوهای بسیار مشخص کرد که لمباردو کمک مربی شالکه است، کسی که بازیکن چندان سرشناسی هم در دوران فوتبالش نبوده و مشخص نیست که در چنین شرایطی نامش چطور به ذهن استاد خطور کرده است!

به بخشی دیگر از سوتی های استاد در این بازی نگاهی تیتروار می اندازیم:

* دیشب داوید لوییز کار جالبی کرد برفارو پاک کرد گذاشت کنار (منظور از برف همان اسپری محو شونده است)

* په په همیشه مصدومه و همیشه یه پنبه تو دستشه که زخماشو ترمیم کنه!

* از اون بازیاست که کافیه کبریتى به این انبار باروت زده بشه!

* کارلو آنجلوتی و کریس رونالدو با مشت های گره کرده با هم حرف میزنن!

* ﺩﺭ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﯾﮏ ﺷﺎﻧﺰﺩﻫﻢ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﺍﻻﻥ، ﺷﺎﻧﺰﺩﻩ ﺗﯿﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ۸ ﺗﺎ ﺣﺬﻑ ﻣﯿﺸﻦ ﻭ ﻫﺸﺘﺎ ﺻﻌﻮﺩ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﭘﺲ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺑﮕﯿﻢ ﺗﻮ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﯾﮏ ﻫﺸﺘﻢ ﻧﻬﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ!

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي