سوء استفاده از نام یک امامزاده برای تخریب احمدی نژاد / عکس

تاريخ : 16 مهر

به این عکس دقت کنید:

سوء استفاده از نام یک امامزاده برای تخریب احمدی نژاد / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

به گزارش ۵۹۸، این عکس تابلوی راهنمائی را نشان می دهد که در کمال ناباوری امام زاده سلطان حسین که فرزند امام علی النقی(علیه السلام) و عموی حضرت صاحب العصر و الزمان(عج) می باشد را پدر جد رئیس جمهور سابق جناب آقای احمدی نژاد معرفی می نماید.

اما حقیقت این عکس ساختگی (فتوشاپی) چیست؟

سوء استفاده از نام یک امامزاده برای تخریب احمدی نژاد / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در عکس فوق تصویر اصلی و باکیفیت این تابلو را نشان می دهد که سودجویان رسانه ای تا چه حد پا را فراتر از اخلاق و اعتقادات گذاشته اند. در تصویر اصلی و جعلی مسائلی وجود دارد تا براحتی دریافت که تصویر فتوشاپی چقدر غیر حرفه ای تولید شده است، از جمله اینکه اینگونه تابلوها توسط راهداری در جاده ها نصب می گردد و اقدام ناشیانه ای که جلوی نام رئیس جمهور از عبارت (ع) یا همان (علیه السلام) می باشد هرگز استفاده نمی شود و دیگر اینکه تصویر جعلی با کیفیت پائین تری ارائه شده تا روتوش و اصلاحاتی که بر تصویر اعمال شده، آشکار نگردد.

سوء استفاده از نام یک امامزاده برای تخریب احمدی نژاد / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهرسوء استفاده از نام یک امامزاده برای تخریب احمدی نژاد / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

لازم بذکر است که امامزاده سلطان حسین فرزند امام هادی (علیه السلام) و  عموی بزرگوار امام زمان (عج) می باشد که مدفن مطهر این امامزاده در کیلومتر ۱۴ اتوبان نطنز – اصفهان و در بخش ابیازن می باشد که هر روزه زائران زیادی از اقصی نقاط استان اصفهان و کشور به زیارت این امامزاده بزرگوار مشرف می شوند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي