سقوط ترن هوایی پارک ارم و مصدومیت سه زن

سقوط ترن هوایی پارک ارم و مصدومیت سه زن

حسین درخشان در گفت و گو با ایسنا با اعلام خبر سقوط دستگاه بازی ترن هوایی در لونا پارک یک ارم سبز در تهران گفت: در ساعت 23:15 شب گذشته (جمعه) وقوع حادثه‌ای در پارک ارم منطقه 22 تهران بزرگ به امدادگران جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از اعلام این خبر امدادگران منطقه چیتگر به محل حادثه اعزام شدند، گفت: با حضور در محل حادثه مشخص شد که دستگاه بازی ترن هوایی در پارک ارم سقوط کرده است که متاسفانه سه نفر بر اثر این سقوط آسیب دیدند.

درخشان با بیان اینکه این سه حادثه دیده زن 26، 28 و 30 ساله بودند که بر اثر سقوط ترن هوایی دچار مصدومیت شدیدی شدند گفت: متاسفانه این سه زن از ناحیه گردن، نخاع و دست دچار جراحت شدید شدند که به بیمارستان رسول اکرم (ص) منتقل شدند.

سقوط ترن هوایی پارک ارم و مصدومیت سه زن

همچنین سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت:‌ در ساعت 23:13 شب گذشته وقوع حادثه در پارک ارم از طریق تماس‌های متعدد به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی ادامه داد: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یکی از وسایل ریلی این شهربازی از ارتفاع حدود هشت متری به پایین سقوط کرده و سه زن درون آن محبوس شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه آتش نشانان با تجهیزات مخصوص آهن آلات این وسیله را برش داده و این سه زن را خارج کردند گفت: پس از آن حادثه دیدگان در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

به گفته ملکی سه حادثه دیده بین 25 تا 30 سال سن داشتند و آسیب دیدگی آنان نسبتا شدید بوده است.

وی با اشاره به بستن کمربند از سوی این افراد خاطر نشان کرد: بستن کمربند باعث شده بود این افراد به بیرون از کابین پرتاب نشوند در صورتی که اگر این کار را انجام نمی‌دادند مرگ این افراد حتمی بود. 

منبع: sobhanehonline.com

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه