دانلود فیلم خارجی رایگان

سامسونگ در 2013 تعداد 40 میلیون تبلت فروخته است

تاريخ : 30 دسامبر

همانطور که می‌دانید آی‌پد در حال حاضر محبوب ترین تبلت دنیا است، و بیشترین فروش در دنیای تبلت‌ها مربوط به این تبلت بود، البته تبلت‌های اندرویدی مدتی قبل توانستند از آی‌پد در فروش پیشی بگیرند اما باز هم بیشترین محبوبیت برای آی‌پد است. بزرگترین خانواده اندرویدی دنیا در گوشی‌ها و تبلت‌ها اکنون سامسونگ است و پول زیادی از فروش دیوایس‌های اندرویدی نصیب این شرکت می‌شود.

به گزارش جی اس ام بر طبق گزارشی از خبرگزاری کره سامسونگ در سال ۲۰۱۳ توانسته ۴۰ میلیون تبلت را به فروش برساند، و جالب تر از همه این است که اعلام شده ۱۲ میلیون از این ۴۰ میلیون تبلت در ۳ ماهه گذشته به فروش رفته‌اند که این زمان درست برابر معرفی گلکسی نوت ۱۰٫۱ (۲۰۱۴) بوده است. گروهی دیگر از تبلت‌های سامسونگ که محبوبیت زیادی به دست آوردند خانواده گلکسی تب ۳ بودند زیرا به عنوان یک جایزه مجانی در عوض هرید دیگر محصولات سامسونگ هدیه داده می‌شدند.

سامسونگ در 2013 تعداد 40 میلیون تبلت فروخته است, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

فروش ۴۰ میلیون تبلت برای سامسونگ یک رقم خوب است اما این کمپانی قصد دارد تا در سال ۲۰۱۴ فروش خود را افزایش دهد و می‌خواهد تا ۱۰۰ میلیون تبلت را در ۲۰۱۴ به فروش برساند.

شما تصور می‌کنید سامسونگ در این امر موفق خواهد شد و فروش تبلت‌های سامسونگ روزی به تنهایی خواهد توانست فروش خوب آی‌پد را بگیرد یا خیر؟

 

منبع: جی اس ام

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي