مطالب پيشنهادي

زن جوان پس از زایمان پیر شد !

دسته بندي : عجایب,مطالب جالب
تاريخ : ۱۴ دی
بازديد : 2394

پیر شدن زن ۲۸ ساله پس از زایمان!

زن جوانی که پس از زایمان خود ناگهان ۴۰ سال پیر شد و چهره اش مانند زنان ۷۰ ساله شده است از سختی های بیماری اش گفت. “هو جوآن” یک خانم ۲۸ ساله است که دو فرزند دارد ولی از زندگی خود لذت زیادی نمی برد چرا که بیماری خاصی گرفته است که او را طی مدت کوتاهی پیر و چروکیده کرده و دیگر جوانی گذشته اش را ندارد.

1483485820 زن جوان پس از زایمان پیر شد !

خانه / جالب و خواندنی / زن ۲۸ ساله‎ای که پس از زایمان ناگهان پیر شد! +عکس زن ۲۸ ساله‎ای که پس از زایمان ناگهان پیر شد! +عکس در جالب و خواندنی ۹ دی ۱۳۹۵ ۰ ۲,۹۳۷ بازدید زن جوانی که پس از زایمان خود ناگهان ۴۰ سال پیر شد و چهره اش مانند زنان ۷۰۰ ساله شده است از سختی های بیماری اش گفت. “هو جوآن” یک خانم ۲۸ ساله است که دو فرزند دارد ولی از زندگی خود لذت زیادی نمی برد چرا که بیماری خاصی گرفته است که او را طی مدت کوتاهی پیر و چروکیده کرده و دیگر جوانی گذشته اش را ندارد. این خانم اهل چین دچار بیماری بسیار نادر ” کوتیس لاکسا” شده است که پوست بدن را چروکیده می کند و سرعت پیر شدن آن را افزایش می دهد به طوری که طی شش ماه “هو جوآن” از ۲۸ ساله به سن ۷۰ ساله رسیده است.
1483514976 زن جوان پس از زایمان پیر شد !

بخوانید :   متن تبریک هفته دولت

او می گوید پس از به دنیا آمدن فرزند دومش این بیماری آغاز شد و طی مدت ۶ ماه اثرات خود را به جای گذاشت به طوری که دیگر قابل شناسایی نبود و از نگاه کردن به آینه نیز ترس داشت. این خانم تنها نمونه از این بیماری است که در چین وجود دارد و یکی از ۱۰ موردی است که در سراسر دنیا تا به حال شناسایی شده است.
او اعتقاد دارد پشتیبانی همسرش باعث شده تا از پس مشکلات این بیماری سخت برآید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+