X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

زمان اکران رسوایی ۲ مشخص شد

تاريخ : ۱۶ اردیبهشت
بازديد : 933

فیلم رسوایی ۲ ساخته مسعود ده نمکی در مرحله ساخت است که به تازگی زمان اکران آن مشخص شده است.

Image 254374 زمان اکران رسوایی 2 مشخص شد

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت‌وگو با فارس درباره فیلم های اکران شده در اکران دوم نوروز گفت: به نظر می رسد با توجه به فیلم های اکران شده موفقیت اکران نوروزی در اکران دوم هم پیگیری خواهد شد. فیلم «رسوایی۲» یکی از فیلم های اکران دوم است که پتانسیل بسیار خوبی برای جذب مخاطب دارد زیرا مسعود ده نمکی برای مخاطب ما شناخته شده است و آثار قبلی این فیلمساز مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است . از سوی دیگر فیلم «اژدها وارد می شود» نیز در اکران دوم نوورزی موردتوجه مخاطبین قرار گرفته است .

وی درباره فیلم های اکران شده توسط فیلمیران در اکران دوم نوروزی گفت: فیلم «رسوایی۲» را در اکران دوم نوروز داریم که حتما مورد توجه قرار می گیرد. همچنین فیلم سینمایی «یک دزدی عاشقانه» با توجه به موقعیت کمدی که در فیلم وجود دارد به نظر می رسد موردتوجه قرار گیرد. این فیلم توسط شهاب رضویان ساخته شده که اکثر کارهایش آثار هنری بوده در این فیلم تلاش کرده یک کار اجتماعی با موقعیت طنز جلوی دوربین ببرد که به نظر می رسد مورد توجه و اقبال قرار می‌گیرد.

بخوانید :   تیپ ترلان پروانه در اکران مردمی فیلم فراری / 5 عکس

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره اکران نوروزی و فروش فیلم های دفتر فیلمیران گفت: افتخار می کنیم پخش  دو فیلم اجتماعی را برای اکران نوروزی در نظر گرفتیم که «بادیگارد» با موضوع انقلاب اسلامی و نام ابراهیم حاتمی کیا توانست با مخاطب ارتباط بسیار خوبی برقرار کند. همچنین فیلم سینمایی «ابد و یک روز» که بسیاری معتقد بودنداین فیلم با توجه به تلخی که در آن جاری است نمی تواند در اکران نوروزی موفق عمل کنداما این فیلم هم موفق به جذب مخاطب شد .

وی در خاتمه گفت: به عقیده من فیلم های اکران دوم نوروز در ادامه اکران فیلم های نوروزی توان جذب مخاطب و تکرار موفقیت اکران نوروزی را خواهند داشت و می توانند توفیق اکران فیلم های نوروزی را تکرار کنند.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي