رونمایی از گوشی هوشمند تاشو + عکس و مشخصات

با توجه به پیشرف روزافزون تکنولوژی به ویژه در زمینه موبایل و گوشی های هوشمند، به تازگی از یک گوشی هوشمند تاشو رونمایی کرده اند. در این مطلب عکس هایی از این گوشی و ویژگی های آن را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

در حال حاضر تمامی کمپانی‌ها سعی می‌کنند تلفن‌های همراه با صفحه‌نمایش بزرگ را طراحی کنند، تا بتوانند عطش کاربران به صفحات‌نمایش بزرگ را کنترل کنند، راستش دیگر هیچ‌کس تلفن‌همراهی با صفحه‌نمایش کوچک را مثل گذشته دوست ندارد. اخیرا خبرهایی از اسمارت‌فون‌های تاشو منتشر می‌شود اما اسمارت‌فونی که در ادامه خواهید دید شبیه به هیچ‌کدام از آنها نیست، طراحی این تلفن‌همراه به‌گونه‌ای است که در سه نقطه تا می‌خورد اما زمانی‌که آن را بگشایید یک فبلت بزرگ در اختیار دارید. این شما و این هم Drasphone!

رونمایی از گوشی هوشمند تاشو + عکس و مشخصات, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

همان‌طور که گفتم Drasphone اسمارت‌فونی است که از سه ناحیه تا می‌شود و کوچک می‌شود اما مهم‌ترین نکته در مورد این تلفن‌همراه این است که در سه حالت قابل استفاده است، یعنی حالت کاملا باز که همان Drasphone نام‌دارد، یک فبلت بزرگ و کارآمد است، اگر آنرا یکبار تا بزنید تبدیل به MiniDras می‌شود که آن‌هم یک تلفن‌همراه کارآمد است و اگر آنرا کاملا تا بزنید تبدیل به MicroDras می‌شود که به‌راحتی قابل حمل است.

رونمایی از گوشی هوشمند تاشو + عکس و مشخصات, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هرچند به‌نظر می‌رسد با وجود لولا‌ها شاهد اسمارت‌فونی با صفحات‌نمایش جدا از هم باشیم اما طراحی‌ها نشان می‌دهد صفحه نمایش این تلفن‌همراه در هر حالت کاملا یکپارچه است و شاهد هیچ شکافی در آن نیستیم. دکمه‌ها به‌خوبی در تلفن همراه جایگذاری شده‌اند و با وجود خم‌شدن صفحه نمایش شاهد هیچ افت کارایی در صفحه‌نمایش نیستیم.

رونمایی از گوشی هوشمند تاشو + عکس و مشخصات, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

بنابر تصاویر به‌نظر می‌سد این تلفن همراه امکاناتی هم‌چون دوربین، نوار اعلانات، ایمیل و دو بلندگو در جلو دستگاه را پشتیبانی می‌کند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي