Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

روش مخفی کردن استوری در اینستاگرام

تاريخ : ۴ اسفند
بازديد : 245

روش مخفی کردن استوری در اینستاگرام

اگر در لیست افرادی که آن‌ها را در اینستاگرام فالو کرده‌اید افرادی وجود دارند که نه مایل هستید آن‌ها را آن‌فالو کنید و نه مایلید استوری‌های آن‌ها را در بالای صفحه اینستاگرام خود مشاهده کنید، قطعاً این ترفند مناسب شما خواهد بود. چرا که می‌توانید به آسانی استوری‌های روزانه‌ی آن‌ها را در نوار استوری‌ها مخفی کنید تا حدأقل کم‌تر جلوی چشم شما باشند.

0712211721 trick 893x714 روش مخفی کردن استوری در اینستاگرام

مخفی کردن استوری‌ها در اینستاگرام

برای انجام این کار روش زیر را دنبال کنید:

پس از بازکردن اینستاگرام در نوار بالایی صفحه، عکس پروفایل دوستان خود را مشاهده خواهید کرد. برای این که استوری‌های فرد مورد نظر را غیرفعال کنید کافیست دستتان را بر روی عکس پروفایل فرد مورد نظر نگه دارید و صبر کنید تا تنظیماتی در پایین صفحه برای شما فعال شود. گزینه ابتدایی این منو، شما را به پروفایل فرد هدایت می‌کند و گزینه دوم به شما این امکان را می‌دهد که فرد مورد نظر را Mute نمایید. بر روی گزینه دوم یعنی Mute کلیک کنید تا استوری فرد مورد نظر ناپدید شود. در واقع استوری او در انتهای لیست استوری‌ها به صورت خاکستری قرار می‌گیرد.

برای Unmute کردن، مشکلی پیش روی شماست. فعلاً این امکان وجود ندارد که به طور مستقیم و با سر زدن به پروفایل دوست‌تان، استوری‌های او را از حالت mute در بیاورید. بنابراین باید صبر کنید تا دوست‌تان بار دیگر استوری ارسال کند. پس از این که مجدداً فردی که دنبال می‌کنید،‌ استوری ارسال کرد کافی است انگشت خود خود را بر روی عکس پروفایل او در نوار استوری‌ها نگه دارید تا آن را از حالت mute در بیاورید. استوری او از حالت خاکستری به حالت معمول بازخواهدگشت.

بخوانید :   باز شدن اپ استور در ایران

منبع: گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي