X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

درباره روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز و فرزند آیت الله زم بیشتر بدانید

دسته بندي : اخبار,سیاست,گوناگون
تاريخ : ۱۵ دی
بازديد : 1166

روح الله زم یکی از افراد معاند و اخلالگر در نظام کشور با راه اندازی کمپین های اغتشاش سعی بر ایجاد اخلال در کشور عزیزمان ایران را دارد.

روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز و فرزند آیت الله زم

zam درباره روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز و فرزند آیت الله زم بیشتر بدانید

روح‌الله زم (۱۳۶۰-) روزنامه‌نگار ایرانی است . که همه وی را مؤسس آمد نیوز قلمداد می کنند. وی فرزند محمدعلی زم است.گفته می‌شود محمدعلی زم پس از اختلافات پیش آمده با پسرش از او اعلام برائت کرده است و اظهار کرده که او فرصت کافی صرف فرزندان خود نکرده است و برای تغییر نظر پسرش مرارت‌ها کشیده اما پسرش در پاسخ او گفته به پدرم بگویید «او فرزندی چون روح‌الله گذشته ندارد و من بر اساس عقل و تکلیفی متفاوت از گذشته رفتار می‌کنم»

پدر روح الله زم آیت الله زم می باشد

zam mohammadali درباره روح الله زم مدیر کانال تلگرام آمد نیوز و فرزند آیت الله زم بیشتر بدانید

محمدعلی زم (زاده ۲ آبان ۱۳۳۴ در تهران) روحانی، تهیه‌کننده، سینماگر و پژوهشگر ایرانی و معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران است. زم رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی ویدئو رسانه و صاحب یک مؤسسه سینمایی است. او مدتی نیز ریاست حوزه هنری را بر عهده داشت. مؤسسه سینمایی او در فروردین‌ماه ۱۳۹۰ توسط افراد ناشناس به آتش کشیده شد. محمد علی زم پدر روح‌الله زم است اما از او اعلام برائت کرده‌است. محمد علی زم همچنین نامزد پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۶ بود.

بخوانید :   خرید طرح ترافیک روزانه
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي