روایت جنیفر لوپز از روزهای تیره زناشویی اش

سینمای ما: بازیگر، تهیه کننده و آوازخوان لاتین‌تبار هالیوود، جنیفر لوپز نقش‌آفرینی در «پارکر» ساخته تیلور هکفورد را به پایان رسانده که قرار است ماه ژانویه سال آینده به نمایش عمومی درآید و فیلمی تریلر و درام است.

امسال سال پر افت وخیزی برای این بازیگر و آواز خوان بود. وی در ماه ژوئن از همسرش مارک آنتونی جدا شد، در حالی که این دو، فرزندان دوقلوی چهار ساله ای با نام‌های مکس و امی دارند.

جنیفر لوپز در گفت‌و‌گو یی با مجلهٔ آمریکایی اعتراف می‌کند که جدایی ویران‌کننده است. برای او رویارویی با پایان رابطه و زندگی مشترک سخت بود: «من تجربه یک جدایی و فروپاشی خانواده را از سرگذراندم که برای من ویران کننده بود چون خانواده برای من همه چیز است. نمی‌خواستم زنی باشم که افسردگی می‌گیرد و ماه‌ها بستری می‌ماند. کمی این حالت بر من غلبه کرد اما می‌دانستم که باید این مرحله را پشت سر بگذارم.»

روایت جنیفر لوپز از روزهای تیره زناشویی اش

جنیفر تصمیم می‌گیرد که یک رویداد منفی در زندگی را به رویدادی مثبت تبدیل کند. به همین خاطر به کارش می‌چسبد و در عرصه موسیقی می‌تواند امسال به موفقیت‌های بهتری دست یابد: «باید پی می‌بردم کجای مسیر را غلط رفتم می‌دانستم در رابطه یی هستم که موقعیتش ابدا برایم خوب نبود ومن پذیرفته بودم. اگر اجازه ادامه به رابطه ایی بد بدهید باید دلیلش را از خود بپرسید. باید این شکست را به چیز بهتری تبدیل می‌کردم.

نمی‌خواستم که یک بازمانده از رابطه یی تلخ باشم. می‌خواستم شخصیتی بهتر تبدیل شوم. در این برهه از زندگی فقط خواستم به کارم معطوف شوم که نتیجه‌اش را هم گرفتم.»

تابستان امسال از جنیفر لوپز فیلم کمدی «وقتی بارداری چه انتظاری داری» به نمایش عمومی درآمد که فروش نسبتا خوبی داشت.

 

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر گهر

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه