مطالب پيشنهادي

رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

تاريخ : ۱۸ مهر
بازديد : 8409

[ad_1]

معمولا هر فصل سال رنگ موی مناسب به خود را می طلبد با توجه به شروع شدن فصل پاییز ما برای شما عزیزان مدلهایی از رنگ موی پاییزی را تهیه کرده ایم امیدواریم استفاده بفرمایید

۱٫ اگر می خواهید رنگ کل موهایتان را تغییر دهید، این رنگ بسیار مناسب است زیرا در تمام نقاط یکدست است. اگر می خواهید موهای خاکستری خود را بپوشانید، این همان رنگی است که باید انتخاب کنید.

range oo paeiz 1 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۲٫ برای این مدل، اول باید زمینه موهایتان را رنگ سپس روی آن را هایلایت کنید. این مدل بسیار طبیعی جلوه می کند. اگر چه می گویند این روش موها را می سوزاند اما اگر آرایشگر شما حرفه ای باشد، هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

range oo paeiz 2 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۳٫ برای این مدل کافی است تنها خط مو یا همان دو طرف سرتان را رنگ کنید. این مدل بیانگر ظرافت است و به هایلایت زیادی هم احتیاج ندارد. اگر موهای خوش حالتی دارید، این رنگ مو برازنده شما است.

range oo paeiz 3 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۴٫ اگر نمی خواهید هایلایت موهایتان زیاد به چشم آید و همچنان پس از رنگ کردن طبیعی به نظر برسد، تنها بالای گوش و بالای گردن تان را رنگ کنید. در این صورت اگر موهایتان را به حالت دم اسبی ببندید، این رنگ های روشن به چشم می آیند و زیبایی شما را تشدید می کند.

بخوانید :   مدل های دستکش زنانه 2019

range oo paeiz 4 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۵٫ ما هم آخر نفهمیدیم که موهای تیلور سویفت دقیقا چه رنگی است اما برای رسیدن به این رنگ ابتدا از بلوند تیره یا قهوه ای روشن استفاده سپس چند لایه هایلایت به آن اضافه کنید.

range oo paeiz 5 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۶٫ لولایت دقیقا برعکس هایلایت است. هنگامی که موی خود را هایلایت می‌کنید، موی شما حداقل دو درجه روشن‌تر از رنگ زمینه می شود در صورتی که برای انجام لولایت باید موهای شما تقریباً دو درجه تیره تر از رنگ زمینه رنگ شود که معمولا از اطراف گردن و لایه های زیرین مو انتخاب می شود، درست مثل موهای کودکانی که زیاد زیر نور آفتاب مانده اند و بالای سرشان روشن تر از باقی قسمت ها شده است.

range oo paeiz 6 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۷٫ اگر حوصله رفتن به آرایشگاه را هر چند ماه یک بار برای ترمیم موهایتان ندارید، از آرایشگر خود بخواهید پس از رنگ کردن موهایتان، کمی ریشه های آن را تیره تر کند تا هنگام رشد موهایتان، زیاد به چشم نیاید.

بخوانید :   کاشت ناخن هلویی چیست؟

range oo paeiz 7 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۸. در این مدل مو ریشه موها رنگی متضاد و کاملا متفاوت با کل مو می شود. مدل های رنگین کمانی آن نیز بسیار زیبا و خاص است. اگر می خواهید کاملا از دیگران متفاوت شوید، این مدل را انتخاب کنید.

range oo paeiz 8 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۹٫ این مدل مو هیچگاه از مد نمی افتد. به خصوص در تابستان، خانم های بسیاری علاقه دارند موهایشان را در قسمت بالا تیره و هر چه به سمت پایین می آید، روشن تر کنند. این مدل طبیعی است، حتما شما هم کودکان زیادی را دیده اید که به طور طبیعی موهایی این چنینی دارند.

range oo paeiz 9 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۱۰٫ در این مدل مو نیز موهای رنگ شده تا نزدیکی فرق سر می آید اما به آن نمی رسد و بیشتر تمرکز بر پایین موها است.

range oo paeiz 10 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

۱۱٫ هایلایت این مدل نسبت به قبلی بیشتر است. از آرایشگرتان بخواهید تا رنگ های کاراملی، مسی و عسلی را با هم مخلوط کند. این رنگ مو تنی طلایی دارد و بسیار دخترانه و جذاب است.

range oo paeiz 11 رنگ موهای مناسب فصل پاییز / عکس

 

منبع:برترین ها
[ad_2]

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي