دانلود فیلم خارجی رایگان

رفتار خشونت آمیز طرفداران نماینده پیروز با یک گاو / عکس

دسته بندي : گوناگون,⭐ اخبار
تاريخ : 1 مارس

طرفداران یک نماینده پیروز برای گرفتن چشن پیروزی یک گاو را به طرز فیجعی قربانی کردند!

همزمان با پایان برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تعدادی از کاندیداهای پیروز با برگزاری جشن و گردهمایی های مختلف درصدد تشکر از رای دهندگان برآمدند.

در اقدامی متقابل تعدادی از هواداران این افراد که از پیروزی کاندیداهای مورد حمایت خود خوشحال بودند نیز با قربانی کردن گاو و گوسفند مقابل پای نماینده راه یافته به مجلس خشنودی خود را اعلام کردند.

روز گذشته چند شهر شرق گیلان واقع در حوزه انتخابیه رودسر و املش هم به دنبال اعلام پیروزی اسدالله عباسی شاهد چند گردهمایی بود.

رفتار خشونت آمیز طرفداران نماینده پیروز با یک گاو / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

تعدادی از هواداران عباسی که نماینده این شهر در مجلس هفتم و هشتم بود و مدتی هم به عنوان وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دولت محمود احمدی‌نژاد فعالیت کرده بود بعد از پیروزی میلیمتری و با اختلاف ۱۵۱ رای بر محمد مهدی رهبری املشی، اقدام به ذبح گوسفند و چند گاو در نقاط مختلف کردند.

اما جمعیت هیجان زده از ذبح گاو و اصطلاحا «ریختن خون» این حیوان مقابل پای نماینده پیروز راضی نشدند و در میان صدها نفر اعم از زن و کودک، با رفتاری خشونت آمیز حیوان را به جرثقیل بستند و برای مدت زمان طولانی در ارتفاع چند متری در معرض دید مردم گذاشتند.

در بعضی از تصاویر منتشر شده که مربوط به شهرهای املش، رودسر، واجارگاه و چابکسر است و عباسی هم در آن حضور دارد، سر گاو به طور نصف بریده شده و در بلندی در معرض دید افراد قرار داده شده است.

ستاد انتخاباتی این کاندیدا شعار ۱+۹ را برای خود برگزیده بود. آنها عباسی را کاندیدایی مقابل ۹ نفر که به زعم آنها مجموعا یک جریان بودند می دانستند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي