Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

رشته دانشگاهی پیتزا هم آمد !

دسته بندي : اخبار,دانشگاه
تاريخ : ۷ دی
بازديد : 744

این روزها شنیدن رشته های عجیب و غریب دانشگاهی مورد جدید و جذاب و البته عجیبی نیست!

pizza1 رشته دانشگاهی پیتزا هم آمد !

مه به پیتزا علاقه‌ی زیادی دارند، مخصوصا اگر آن را برای روز بعد نگه داشته و به عنوان صبحانه میل کنید.

اهمیت این موضوع آنقدر زیاد بوده که دانشجویان دانشگاه “متروپلیتن” منچستر در حال مطالعه بر روی پیتزا هستند. در این کلاس‌ مباحث جذابی مطرح می‌شود که یکی از این مباحث داغ، مقایسه‌ی ویژگی‌های پیتزای تابه‌ای با پنیر زیاد و پیتزا با پیاز فراوان است.
البته تهیۀ مواد اولیه پیتزا و نحوۀ پخت آن تنها مواردی نیستند که به دانشجویان آموزش داده می‌شود. علاوه بر این مباحث، دانشجویان با اطلاعات گسترده و کلی‌ای در مورد کسب و کار شامل تولیدات مواد غذایی و حتی مسائل مالی آشنا خواهند شد.

مسئولین این دانشگاه اعلام کردند که ترکیب تحصیلات آکادمیک و کار عملی با ایجاد مهارت لازم و مناسب، دانشجویان را برای زندگی و کار آینده آماده خواهد ‌کرد.

نیک بولز در مورد اهمیت کارآموزی و احیا سازی نیروی کار این چنین شرح داد: کارآموزی با افزایش مهارت و اطلاعات باعث بهبود کار می‌شود و این کار با فراهم کردن اطلاعات مناسب باعث تشویق افراد نیز می‌شود. نکتۀ مهم این است که «مهم نیست شما پیتزای خود را چگونه برش می دهید، این دوره آب دهان شما رو به راه خواهد انداخت.»

بخوانید :   تتلو مرتد است و حکمش اعدام
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي