دانلود فیلم خارجی رایگان

رستوران رؤیایی در مشهد / عکس

تاريخ : 30 می

این مطلب از سایت گهر اختصاص دارد به : رستوران رؤیایی در مشهد / عکس
از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان گهر را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

.

رستوران رؤیایی در مشهد / عکس, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

.

در روزهای آینده شگفت انگیزترین رستوران کشور با فاصله ای اندک از حرم امام رضا (ع) در شهر مشهد افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این رستوران که داخل یک مجموعه عظیم تجاری، اقامتی، مسکونی واقع شده ویژگی های منحصر به فردی دارد که تا کنون نمونه ای در کشور نداشته است و می تواند به یکی از جذابترین جاذبه های توریستی شهر مشهد تبدیل شود.

در قلب مجتمع تجاری آرمان، مجسمه “پیر خرد” با ارتفاعی بیش از ٢٠ متر قرار گرفته که نمادی از حکمای خطه خراسان است و دستار و لباسش، برگرفته از پوشش خراسان قدیم است. مجسمه پیر خرد، یادآور مفهوم “انسان کامل” است و در کف یکی از دستهایش شمعی قرار گرفته که نشان نور هدایت است. بازدیدکنندگان از طریق پلکانی روی دست راست مجسمه سوار می شوند و این سازه عظیم سنگی، آرام آرام شروع به حرکت می کند و آنها را از طریق دریچه ای بزرگ به داخل مجسمه می برد.

در داخل مجسمه، بازدیدکنندگان از طریق دالانی به سوی یک گالری رهنمون می شوند که با آثار فرهنگی تزئین شده و نمایشگاهی خاطره انگیز را ایجاد کرده است. پس از عبور از آن فضاست که افراد وارد رستوران می شوند.

بازدیدکنندگان می توانند پس از صرف غذا به همراه خانواده به «عکاسخانه» بروند. در عکاسخانه آرمان معماری سبکهای مختلف زندگی سنتی در شهرهای ایران بازسازی شده است و این امکان را فراهم آورده تا در کنار خانه هایی با معماری قدیم یزد، کاشان، مشهد، اصفهان و … عکس بگیرند و خاطره بسازند.

مجتمع آرمان روز دهم خردادماه در خیابان نواب شهر مشهد افتتاح خواهد شد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي