راهنمای مراقبت از پوست در مسافرت هوایی

دسته بندي : 💊 سلامت,پوست و مو
تاريخ : 3 مهر

در این بخش مطلب جدیدی برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی کنید.

عنوان مطلب جدیدی که در این قسمت از سایت گهر به آن می پردازیم:

راهنمای مراقبت از پوست در مسافرت هوایی

راهنمای مراقبت از پوست در مسافرت هوایی, پورتال خبری فرهنگی گهر

راههای مراقبت از پوست در سفر هوایی

یکی از مضرات سفر هوایی،خشک شدن سریع پوست است.از این رو شما نیاز دارید تا در طول پرواز به خوبی از پوست خود مراقبت کنید. مانند هر چیز دیگری در دنیای مدرن،پرواز به شدت بر روی پوست تاثیرگذار است. بهترین کار هنگام سفر هوایی این است که آب پوست خود را حفظ کنید. در این مقاله چندین راه حل وجود دارد:

۱. چیزهایی که باید داشته باشید
مرطوب کننده UV و سرم، محصولاتی هستند که هنگام پرواز حتما باید در اختیار داشته باشید. حتما باید دقت داشته باشید که این وسایل را در چمدان قرار ندهید که هنگام پرواز به آن دسترسی نداشته باشید. محصولات این چنینی که برای جلوگیری از پوستی خشک از آن استفاده می کنید را باید در کیف دستی و نزد خود نگه دارید.

۲. تغذیه پوست با سرم
از آنجایی که در کابین هوا رطوبت و فشار پایین است و خشکی را می توان حس کرد، رطوبت اپیدرم (لایه ی بالایی پوست) از بین می رود. این مسئله منجر به خشکی و خستگی پوست می شود. همانطور که گفتیم برای کمک به پوست، باید به طور مرتب،آنرا مرطوب نگه دارید. می توانید با استفاده از یک سرم، عملیات آبرسانی به پوست را به خوبی انجام دهید.

۳. استفاده از کرم ضدآفتاب
این محصول جزء محصولات ضروری است که امروزه در شرایط شهری نیز مورد استفاده قرار می دهید. اما هنگام پرواز،به دلیل ارتفاع از سطح دریا، استفاده از آن ضروری می شود. شدت اشعه UV در هواپیما، دو برابر زمین است. پنجره های هواپیما فیلتر شده است، اما شما همچنان باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. با این حال استفاده از کرم مرطوب کننده برای پوست های مسن،مناسب تر است.

۴. درخواست صندلی در کنار راهرو
ممکن است سر و صدا و رفت و آمد مسافران در راهرو موجب اذیت شما شود. اما می توانید با استفاده از هدفون سر و صدا را تحت کنترل در آورید، در عوض از تابش نور خورشید در امان بمانید. همچنین اگر پرواز شما طولانی باشد، باید دقت داشته باشید که با فراهم آوردن شرایط مناسب، استراحت خوبی داشته باشید، زیرا بی خوابی و خستگی نیز منجر به خشکی و پیری زودرس پوست می شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي