راهنمای انتخاب بهترین مدل پرده آشپزخانه

تاريخ : 6 اردیبهشت

پرده آشپزخانه یکی از ابزار برای زیبایی آشپزخانه شماست که می توانید با چند اصول بهترین مدل پرده آشپزخانه را انتخاب و زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه خود دهید.

راهنمای انتخاب بهترین مدل پرده آشپزخانه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دکوراسیون آشپزخانه اهمیت زیادی در دکوراسیون کل خانه دارد و پرده یکی از ضروری ترین وسایل در آشپزخانه است. انتخاب پرده آشپزخانه انتخاب مهمی است زیرا نور از عناصر اصلی در آشپزخانه است . ما در این مطلب قصد داریم مهم ترین نکات که در انتخاب پرده آشپزخانه حتما به کارتان می آید را در اختیارتان قرار دهیم.پرده

چه نوع پرده ای برای آشپزخانه مناسب است؟

از منزل قبلی مان یک پزده که مربوط به فضای دیگری از خانه بود باقی مانده است. آیا می توانم آن را به عنوان پرده آشپزخانه استفاده کنم؟

اگر می خواهید طراحی دکوراسیون آشپزخانه اصولی و خوبی داشته باشید بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید. اول از هر چیزی به میزان روشنایی و نور طبیعی آشپزخانه تان توجه کنید. پرده آشپزخانه باید از جنسی باشد که بتواند نور طبیعی را به اندازه دلخواه فیلتر کند ولی در هر صورت دکوراسیون آشپزخانه نیازمند نور کافی است.

برای انتخاب پرده آشپزخانه به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید

برای انتخاب طرح و رنگ پرده آشپزخانه، ترکیب رنگی فضا مهم است و بر اساس دکوراسیون آشپزخانه طرح و رنگ مناسب را انتخاب کنید ولی به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید. استفاده از پرده های رول شید و مدل رومی که فضای کمی را اشغال می کنند ایده آل است ولی بهتر است از پرده کرکره ای استفاده نکنید. چون چربی که در آشپزخانه بر وسایل می نشیند به سختی پاک می شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي