راهنمای رابطه جنسی برای آقایان

تاريخ : 12 اکتبر

رابطه جنسی برای آقایان و خانم ها بسیار لذت بخش می باشد به همین جهت هر دو طرف بایست نکاتی را در این رابطه بدانند در این مطلب چند نکته رابطه جنسی برای آقایان را می گوییم که برای شروع  و انجام یک رابطه جنسی بهتر است بدانند.

راهنمای رابطه جنسی برای آقایان, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

راهنمای رابطه جنسی برای آقایان که بهتر است بدانند

 حرف‌های شهوت انگیز در حین رابطه جنسی می‌تواند، به تحریک بیشتر خانم‌ها کمک کند. او را نوازش کرده و از او تعریف کنید، کاری کنید که احساس کند جذاب و خواستنی است و مطمئن باشید که حتی اگر از نظر کارایی در حد معمول نباشید، می‌توانید او را به اوج لذت جنسی برسانید.

یکی از مهم ترین ویژگی‌های رابطه‌ی جنسی صحیح همزمانی در به ارگاسم رسیدن زن و مرد است؛ معمولا در ابتدا زن به ارگاسم می‌رسد، سپس مرد با کمی تحریک به اوج لذت جنسی می‌رسد. اگر مرد زودتر به ارگاسم برسد و انزال در او اتفاق بیفتد نعوظ از بین می‌رود و به احتمال کمی زن به اوج لذت جنسی می‌رسد.

۱- اگر در حین رابطه جنسی عرق می‌کنید، نگران نباشید، مردانی که زیاد عرق می‌کنند، سرشار از توستسترون هستند و این امر برای زنان تحریک کننده است.

۲- در طول رابطه جنسی اتاق را گرم نگه دارید. مثلا دستگاه تهویه (کولر) را خاموش کنید یا آن را روی حداقل تنظیم کنید. گرما باعث انبساط رگ‌ها، برجستگی بیشتر آلت تناسلی و گلگون شدن پوست بدن می‌شود. به‌ عبارت دیگر گرما باعث می‌شود تا پوست شما در حین رابطه جنسی سرخ و سفید شود.

*اتاق خوابی که قرار است در آن با همسرتان رابطه‌ی جنسی برقرار کنید، باید مناسب باشد و از امنیت بالایی برخوردار باشد تا بتوانید رابطه‌ی جنسی همراه با آرامش و بدون اضطراب و نگرانی داشته باشید. رنگ اتاق خواب بهتر است روشن باشد و نور کافی وجود داشته باشد. همچنین گوش دادن به یک موزیک ملایم پیشنهاد می‌شود.

۳- اگر سعی در بچه دار شدن دارید، حتما باید همسر خود را به اوج لذت جنسی برسانید. چراکه انقباض عضلات لگنی در طول مدت ارگاسم باعث می‌شود تا اسپرم‌ها به سرعت از کانال واژن بالا رفته و تخمک‌ها را بارور کنند.

۴- اگر همسرتان سردرد دارد، سعی کنید با رساندن او به اوج لذت جنسی سردرد او را تسکین دهید. رابطه جنسی می‌تواند با آزادکردن اندورفین در مغز انسان، سردرد او را درمان کند.
۵- پیش‌نوازی (فورپلی) برای رساندن همسرتان به اوج لذت جنسی حیاتی است. گاهی نوازش ملایم، مکیدن و یا لیس زدن نوک سینه‌ها، ران‌ها، شرمگاه و یا کلیتوریس همسرتان برای شروع یک ارگاسم کافی اند. عمل اصلی را به آخر سر موکول کنید.

معاشقه و پیش نوازی مقدمه‌ی برقراری رابطه‌ی جنسی و از عوامل مهم در رضایت جنسی است. عشق بازی قبل از رابطه باعث تحریک زوج‌ها و افزایش صمیمیت و عاطفه بین آن‌ها می‌شود. نداشتن معاشقه قبل از دخول از عوامل نارضایتی در زن و شوهرها به شمار می‌رود و آن‌ها را از یکدیگر دور می‌کند.

۶- سعی کنید کلیتوریس را با نوازش ملایم، تحریک کنید. بخاطر داشته باشید که بیشترین تعداد اعصاب حسی در منطقه اطراف کلیتوریس و لبه جلویی منطقه شرمگاهی جمع شده است.

۷- نقطه جی را پیداکنید –تحریک این نقطه می‌تواند باعث رسیدن زنان به اوج لذت جنسی شود. نقطه جی معمولا در منطقه جلویی دیواره واژن بین ورودی و گلوگاه آن قرار دارد. شما می‌توانید از انگشتان خود برای تحریک منطقه جلویی واژن استفاده کنید و در حین رابطه جنسی بهترین راه برای تحریک نقطه جی وارد کردن آلت تناسلی از پشت می‌باشد. اگر نقطه جی‌  و کلیتوریس همزمان با هم تحریک شوند، همسر شما حتما به اوج لذت جنسی خواهد رسید.

۸- اگر شب‌ها معمولا خسته اید می‌توانید صبح زود و بعد از بیدار شدن از خواب رابطه جنسی داشته باشید. با این کار می‌توانید از توستسترون اضافی که صبح زود و بعد از خواب در بدن شما ترشح می‌شود ، استفاده کنید. توستسترون موجود در خون یک مرد قبل از طلوع آفتاب به حداکثر خود (۴۰% بالاتر از بعدازظهرها) می‌رسد.

۹- تناسب اندام خود را مخصوصا در منطقه کفل حفظ کنید. چرا که این منطقه بیشتر مورد توجه خانم‌ها قرار می‌گیرد.

۱۰- سن در آقایان به اندازه خانم‌ها بر فعالیت جنسی تاثیر ندارد. مطالعات نشان داده‌ است که حتی اگر شما بیش از ۷۰ سال سن داشته باشید احتمال داشتن قوای جنسی (باروری) برای شما بیش از ۷۳% است. مثلا بازیگر معروف آنتونی کوئین در سن ۸۱ سالگی بچه دار شد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي