راز لاغری ستارگان هالیوودی بعد از زایمان

تاريخ : 6 سپتامبر

راز لاغری ستارگان هالیوودی بعد از زایمان

آیا می‌خواهید بدانید که ستاره‌ها پس از زایمان چگونه به وزن قبلی خود باز گشتند؟ ما در این جا نام تعدادی از آنها را با برنامه‌های غذایی و فعالعیت‌هایشان آورده‌ایم.

نی نی بان: آیا می‌خواهید بدانید که ستاره‌ها پس از زایمان چگونه به وزن قبلی خود باز گشتند؟ ما در این جا نام تعدادی از آنها را با برنامه‌های غذایی و فعالعیت‌هایشان آورده‌ایم.

راز لاغری ستارگان هالیوودی بعد از زایمان, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

هال بری

این مادر رژیم غذایی خود را به ۵ وعده در روز تقسیم کرد و هر وعده بیشتر از ۵ ماده تشکیل دهنده نداشت. او این رژیم را به مدت ۵ هفته دنبال کرد.

جسیکا آلبا

او پس از زایمان به طور منظم به باشگاه می‌رفت طوری که وزن خود را ۱۱ کیلو کاهش داد. فعالیت های او شامل پیاده روی، کلاس‌های یوگا و دوچرخه سواری بود.

کتی هولمز

او ۵ ماه پس از زایمان، به حالت قبلی خود بازگشت. برنامه او شامل ورزش‌های سنگینی چون دو، سونا و رژیم غذایی شامل ویتامین و مواد معدنی بود. شیردهی او نیز بر کاهش وزن‌اش تاثیر گذاشت.

جنیفر لوپز

پس از زایمان دوقلوهایش، او ۲۳ کیلوگرم کاهش وزن پیدا کرد. او با کمک ورزش و حذف گوشت قرمز از رژیم غذایی‌اش به وزن دلخواه خود، یعنی ۵۵ کیلوگرم، رسید. رژیم غذایی او شامل املت با سفیده تخم مرغ، سبزیجات، میوه های تازه، ماست، ماهی و مرغ بود.

گوئن استفانی

استفانی پس از زایمان پسر دومش اجازه نداد وزنش افزایش یابد. او به طور منظم به باشگاه می‌رفت. ورزش‌های مورد علاقه او یوگا، پیلاتش و دویدن است.

جنیفر گارنر

بیش از ۳ ماه طول کشید تا جنیفر گارنر پس از زایمان به وزن قبلی خود باز گردد. او موادیی را انتخاب می‌کرد که پروتئین زیاد و کربوهیدارت کمی دارند و شیرینی و مافین را از رژیم غذایی خود حذف کرد.

گینس پالترو

گینس در دوران بارداری، ساندویچ پنیر و سیب زمینی می‌خورد اما پس از زایمان یک رژیم غذایی متعادل را آغاز کرد. او غذاهای ارگانیک و مقدار زیادی آب می‌خورد، ورزش را نیز هرگز رها نمی‌کرد.

 منبع: niniban.ir
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي