Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

راز قراردان پیاز در جوراب هنگام خواب

تاريخ : ۱۸ فروردین
بازديد : 1483

بنا به گفته پزشکان هنگام خواب لایه‌های پیاز در جوراب خود بگذارید. با سایت گهر همراه باشید تا راز قراردان پیاز در جوراب هنگام خواب که برای سلامت پا بسیار مفید است را دریابید. با ما همراه باشید.

.

 راز قراردان پیاز در جوراب هنگام خواب

.

بر اساس طب چینی، در کف پای شما مراکز عصبی (مریدینهایی) بسیاری وجود دارد که متصل به اندامهای داخلی بدن هستند. حدود ۷ هزار رشته عصبی به پای شما وصل می‌شوند، که هر یک از آن‌ها به یکی از اندامهای داخلی بدن امتداد دارند. 

برای آنکه پای شما بیشتر در جوراب و کفش قرار دارد، این سلسله‌های عصبی کار عادی خود را انجام نمی‌دهد، و به اندازه کافی تحریک نمی‌شوند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که در طول روز مدتی با پای برهنه راه بروید، تا باعث تحریک اعصاب کف پا و تبادل یونی با زمین شود. 

به گزارش سایت «هلتی وایلد‌اند فری»، یکی از راههای موثر باز کردن راه این سلسله‌های عصبی در کف پا، گذاشتن برشهای پیاز یا سیر در داخل جوراب هنگام خواب شب است. این کار باعث تصفیه اندامهای داخلی بدن نیز می‌شود. 

سیر و پیاز را با خاصیت گندزادیی آن‌ها می‌شناسیم. قرار دادن پوسته‌های پیاز و سیر بر روی پوست میکرب و باکتری‌ها را می‌کشد، و اسید فسفریک آن (که باعث سوزش چشم هنگام بریدن پیاز می‌شود) از طریق پوست جذب می‌شود و باکتریهای موجود در خون را تصفیه می‌کند.

بخوانید :   معرفی غذاهای سبک برای شام
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي