دانلود فیلم خارجی رایگان

دوست پسر فداکار + تصاویر

تاريخ : 2 می

در این مطلب تصاویری از دوست پسر فداکار را برای شما در نظر گرفته ایم. در ادامه متن همراه سایت گهر باشید.

این دانش آموز دبیرستانی سه سال است که خودش دوست معلولش را به مدرسه می رساند. «زی زو»ی ۱۸ ساله و «ژانگ چی» ۱۹ساله سال هاست که با هم آشنا و دوست هستند. تا اینکه سه سال پیش ژانگ به بیماری دیستروفی عضلانی مبتلا شد و این به آن معنا بود که او دیگر نمی توانست راه برود. زی برای اینکه دوستش از مدرسه و درس خواندن محروم نشود، قبول کرد که او را تا مدرسه کول کند! زی با اینکه جثه نسبتا کوچکی دارد، در تمام رفت و آمدها از بالا رفتن از پله ها تا رفتن به حیاط مدرسه دوست خود را کمک می کند.

معاون مدرسه درباره رابطه این دو دوست می گوید: «این دو با هم نسبت فامیلی ندارند؛ اما زی سه سال است که هر کاری برای ژانگ انجام می دهد و این حیرت آور است.»

هر دوی این دانش آموزان، در خوابگاهی نزدیک به مدرسه زندگی می کنند. زی هر روز ژانگ را به مدرسه می برد و بازمی گرداند. علاوه بر این، او در انجام کارهای شخصی مثل خرید و شستن لباس ها هم به ژانگ کمک می کند. این دو نوجوان بسیار سخت کوش هستند و به همین خاطر از شاگرد اول های کلاسشان محسوب می شوند. گرچه این موفقیت هم آن ها را قانع نمی کند و به دنبال پیشرفت های بیشتر و تحصیلات دانشگاهی هستند.

معاون مدرسه درباره زی می گوید: «او از بهترین دانش آموزان این مدرسه است. او آنقدر بر دیگر دوستانش تاثیرات مثبتی داشته که بقیه هم دوست دارند به ژانگ کمک کنند. او تا جایی به دوست خود وفادار است که حاضر نیست در هیچ کلاسی بدون او حاضر شود!»

.

دوست پسر فداکار + تصاویر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر دوست پسر فداکار + تصاویر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي