دانلود فیلم خارجی رایگان

دلیل باز نشدن عکس در اینستاگرام

تاريخ : 6 جولای

امروز درباره دلیل باز نشدن عکس در اینستاگرام که یکی از مشکلاتی این روزها و دامن گیر افراد زیادی شده است را به شما آموزش می دهیم تا با عدم باز شدن صفحات یا تصاویر و فیلمها روبرو نشوید. با مطلب ما همراه باشید…

 

دلیل باز نشدن عکس در اینستاگرام

دلیل باز نشدن عکس در اینستاگرام, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

رفع دلیل باز نشدن عکس 

بارها اتفاق افتاده است که در هنگام کار ، تصاویر و فیلم ها بعد از رفرش کردن لود نمی شوند. باز نشدن عکس در اینستاگرام دلایل مختلفی دارد که ما برای شما تشریح می کنیم.

دلایل باز نشدن عکس 

می تواند به اتصال اینترنت شما بستگی داشته باشد. در اولین اقدام ، در همان لحظه با یک اینترنت دیگر وصل شوید و ببینید باز هم عکس های شما باز نمی شوند؟ اگر مشکل حل نشده است بررسی نمایید که آیا با روشن و خاموش کردن گوشی خود و برقراری مجدد اینترنت ، مشکل رفع می گردد یا خیر؟

اگر باز هم مشکل لود شدن به قوت خود باقی است، دلیل این مشکل می تواند از سرورهای خود اینستاگرام باشد که معمولا این مشکلات در چند دقیقه رفع می‌شوند. بنابراین دقایقی بعد مجددا موضوع را بررسی کنید.

فیلترینگ هوشمند 

باید بدانید که مدتی است مرکز فیلترینگ ایران اقدام به مسدود کردن بسیاری از صفحات و عکس های نامناسب کرده است. شاید یکی از دلایل باز نشدن تصاویر برای شما، همین فیلترینگ باشد که باعث شده است و شما بعد از رفرش شدن عکس ها را باز نکند چرا که این سیستم هوشمند فیلترینگ، قادر نخواهد بود همیشه به درستی تشخیص دهد کدام تصاویر را باید فیلتر کند.

رفرش نشدن 

اگر اینستاگرام شما رفرش نمی شود مشکل فقط از برقراری ارتباط اینترنت شماست. اگر از اینترنت همراه استفاده می کنید حتما دیتای گوشی خود را چند ثانیه خاموش نگه دارید و مجددا به اینترنت متصل شوید تا مشکل رفرش نشدن شما حل شود.

نکته : در بعضی مواقع که خیلی کم پیش می آید علت این امر اختلال در سرورهای اینستاگرام می باشد

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي