مطالب پيشنهادي

دلجویی تهیه کننده زیر پای مادر از خبرنگار

تاريخ : ۲ تیر
بازديد : 942

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر  دلجویی تهیه کننده زیر پای مادر از خبرنگار را در ادامه می خوانید

زیر پای مادر دلجویی تهیه کننده زیر پای مادر از خبرنگار

دلجویی تهیه کننده زیر پای مادر از خبرنگار

زینب تقوایی تهیه کننده «زیر پای مادر» در واکنش به حاشیه های نشست خبری هفته گذشته سریال «زیر پای مادر» یادداشت کوتاهی را منتشر و در آن درخواستی را مطرح کرد.

در یادداشت زینب تقوایی آمده است:

«فارغ از تمام صف بندی هایی که بعد از نشست خبری «زیر پای مادر» اتفاق افتاد و احترام فراوانی که برای همه دوستان هنرمند و رسانه ای قائلم، بر خود واجب دیدم که به عنوان نماینده پروژه و تهیه کننده سریال از همه بزرگواران و اصحاب رسانه که با علاقه و انرژی مثبت به این ضیافت دوستانه تشریف آوردند تشکر کنم. همچنین به خاطر حاشیه ای که در دقایق پایانی مراسم که علاقه ای به واکاوی آن در اینجا ندارم پیش آمد از برادر بزرگوارم جناب آقای محمد حجت الاسلامی که در جریان این اتفاق، شخصیت وارسته ایشان برای بنده و همه اهالی رسانه اثبات شد، دلجویی می کنم.

بخوانید :   عکسهای ازدواج سوگل طهماسبی

در نهایت امیدوارم محیط مدارا، ادب و دوستی در همه مناسبات اجتماعی بخصوص عرصه فرهنگ و هنر گسترده تر شود و خبرنگاران دلگیر از ماجرای اخیر، با گذشت و سعه صدر دوباره، بر جایگاه رفیع خود صحه بگذارند. خبرنگاران و روزنامه نگارانی که همواره پرتلاش و صادقانه در تعاملی سازنده و مفید با اهالی هنر، به خدمت رسانی در عرصه خبر و اطلاع رسانی و ارتقای سطح فرهنگ و هنر جامعه می کوشند.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+