دستگیری عامل شهادت محافظ رئیس جمهور

به گزارش ايسنا، سردار حميد فهيمي‌راد در تشريح جزئيات اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان سرباز در پي اقدامات اطلاعاتي و پليسي شرور و قاتل فراري معروف به «هيپتان – الف» را دستگير کردند كه بدنبال دستگيري وي که پس از يک نزاع و درگيري مسلحانه صورت گرفت، راز چندين فقره سرقت مسلحانه و راهبندان در سطح شهرستان سرباز کشف شد.

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان ادامه داد: اين شرور مسلح در اعترافات خود گفته در سال 84 در منطقه عمومي سرباز به سمت تيم حفاظت رياست جمهوري که به اين استان سفرکرده بودند، تيراندازي کرده که اين عمل منجر به فوت يکي از محافظان رييس جمهور شد.

به گفته وي، متهم به‌منظور بررسي و تحقيقات بيشتر با هماهنگي قضايي در اختيار پليس است.

هلاكت يك عضو گروه جندالشيطان

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان همچنين از هلاكت يكي از اشرار معروف سيستان‌وبلوچستان خبرداد و گفت: شرور معروف به «نعيم» در سال 88 پس از يک درگيري مسلحانه با ماموران انتظامي، سه پليس شهرستان سرباز را شهيد و به يکي از کشورهاي همسايه متواري و به گروهک تروريستي جندالشيطان پيوسته بود.

فهيمي‌راد ادامه داد: پليس از ورود «نعيم» به داخل کشور مطلع و تلاش خود ر ا براي شناسائي محل اختفاء و دستگيري وي آغاز کرد تا اين که در روز شنبه اين شرور را در حال تردد در محور مواصلاتي شهرستان سرباز به ايرانشهر به هلاکت رساند.

به گزارش ايسنا، وي قاچاق سلاح و مهمات، قاچاق مسلحانه مواد مخدر، گروگانگيري و شرارت‌هاي مسلحانه در سطح منطقه را از ديگر اتهامات اين شرور معدوم برشمرد.

 

گردآوری: گروه خبر گــهــر

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه