دانلود فیلم خارجی رایگان

درمان ناباروری با طب سنتی و داروهای گیاهی

تاريخ : 28 می

ناباروری یکی از مشکلاتی است که برخی از زوج ها با آن مواجه اند و برای درمان آن روش های زیادی را امتحان کرده اند. از آنجا که در دنیای امروزه برای درمان اغلب بیماری ها از طب سنتی استفاده می شود، گهر در این بخش در مورد درمان ناباروری با طب سنتی و داروهای گیاهی صحبت می کند.

درمان ناباروری با طب سنتی و داروهای گیاهی

درمان ناباروری با طب سنتی و داروهای گیاهی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

درمان ناباروری با طب سنتی

شبدر قرمز برای درمان نازایی زنان

معمولا مشکلات هورمونی در زنان می تواند دلیل نازایی باشد. اندومتریوز و یا ضخیم شدن دیواره ی رحم نیز ممکن است باعث نازایی زنان شود. نوشیدن چای شبدر قرمز سه بار در روز برای تنظیم نوسان هورمونی و نیز از میان بردن رشد بی رویه ی بافت های دیواره ی رحمی بسیار مفید است.

درمان نازایی زنان با گیاه شیرین بیان

میزان پایین استروژن در بدن زنان می تواد به نازایی بینجامد. گیاه شیرین بیان به نوعی می تواند کار استروژن را در بدن زن انجام دهد. این ترکیب می تواند عدم تعادل هورمونی بدن زن را تنظیم کند.

گل پنج انگشت یک درمانگر عالی نازایی زنان

گل پنج انگشت در زمان های قدیم به عنوان میوه ای شناخته می شدند که باعث کاهش قوای جنسی می شد. با این حال این توت ها برای درمان نازایی استفاده می شوند. گل پنج انگشت به پخش استروژن، پروژسترون و تستسترون ٬ که تمام شان برای باروری مفید هستند، در بدن کمک می کند.

تاثیر توت مار در درمان نازایی زنان

توت مار گیاه دیگری است که دارای ترکیباتی بسیار شبیه استروژن بوده و باعث تنظیم عدم تعادل استروژن در وضعیت بدن زن می شود.

روغن گل مغربی برای تقویت رحم و درمان نازایی زنان

برای افزایش مواد مخاطی گردن رحم،٬ ۲۰۰۰ میلی گرم از روغن گیاه مغربی را می توان هر روز بعد از مشورت با گیاه شناس مربوط در راستای مقدار مشخص آن٬ استفاده کرد.

ماکا نازایی زنان را درمان میکند

ماکا گیاهی است که برای درمان عدم تعادل هورمونی در زنان استفاده می شود. استفاده از آن باعث افزایش ترشح هورمون لوتئین ساز که مسئول چرخه ی تخمک گذاری و تنظیم آن است، می شود.

گیاه دونگ کویی یک درمان طبیعی نازایی زنان

دونگ کویی گیاهی است که برای درمان مشکلات مختلفی که به اعضای تناسلی زن مربوط است استفاده می شود. مصرف دونگ کویی ، رحم را برای پرورش جنین آماده می کند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي