Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

داستان عاشقانه کوتاه اما خواندنی

تاريخ : ۲۴ فروردین
بازديد : 3494

همراه سایت گهر باشید با داستان عاشقانه کوتاه اما خواندنی

.

images 1 داستان عاشقانه کوتاه اما خواندنی

.

فردى ازدواج کرد و به خانه جدید رفت…. ولی هرگز نمیتوانست با همسر خود کنار بیاید… آنها هرروز باهم جروبحث میکردند… روزی نزد داروسازی قدیمی رفت واز او تقاضا کرد سمی بدهد تا بتواند با آن همسر خود را بکشد. داروساز گفت اگر سمی قوی به تو بدهم که همسرت فورى کشته شود همه به تو شک میکنند، پس سم ضعیفی میدهم که هر روز در خوراک او بریزی و کم کم اورا از پای درآورى و توصیه کرد دراین مدت تامی توانی به همسرت مهربانی کن تاپس از مردن او کسی به تو شک نکند. فرد معجون را گرفت و به توصیه های داروساز عمل کرد. هفته ها گذشت. مهربانی او کار خود را کرد و اخلاق همسر را تغییر داد.

تا آنجا که او نزد داروساز رفت و گفت: من او را به قدر مادرم دوست دارم و دیگر دلم نمیخواهد او بمیرد. دارویی بده تا سم را از بدن او خارج کند. داروساز لبخندی زد و گفت: آنچه به تو دادم سم نبود، سم در ذهن خود تو بود و حالا با مهر و محبت آن سم از ذهنت بیرون رفته است. مهربانی، مؤثرترین معجونیست که به صورت تضمینی نفرت و خشم را نابود میکند.

بخوانید :   محیط ، حجم و مساحت اشکال هندسی
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي