X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

داستان سریال نوروزی پایتخت ۲/عکس

تاريخ : ۶ اسفند
بازديد : 1151

پس از پایان مجموعه «پایتخت» در نوروز ۹۰، کسی فکرش را نمی کرد که قسمت دوم این مجموعه هم ساخته شود اما استقبال فراوان از ساخته سیروس مقدم باعث شد که مسئولان صدا و سیما سفارش ساخت قسمت دوم این مجموعه طنز را به سیروس مقدم بدهند. این اتفاق به دلایلی چون درگیر شدن گروه مقدم برای ساخت سریال «تا ثریا» و «چک برگشتی»، بازی تمام وقت محسن طنابنده بازیگر اصلی این سریال در فیلم «محمد (ص)» و همچنین کمبود بودجه به زمان دیگری موکحول شد تا اینکه ابتدای سال ۹۱ عنوان شد برای نوروز ۹۲ می توانیم منتظر تقی و خانواده در شبکه اول سیما باشیم.

1 fun917 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

در خبرها آمده بود داستان سریال «پایتخت ۲» از جایی آغاز می شود که: «نقی» یک کامیون جدید می خرد. طبق رسم و رسوم مردم «علی آباد کتول» باید برای این کامیون جدید یک «مرغ سیاه» کشته شود. ارسطو به دنبال خرید مرغ سیاه می رود، اما مرغی پیدا نمی کند. در نهایت ارسطو اقدام به خرید یک مرغ سفید کرده و آن را با اسپری به رنگ سیاه درمی آورد.
وقتی قرار است مرغ مقابل کامیون نقی سر بریده شود، مرغ فرار می کند و همه متوجه این موضوع می شوند که مرغ سفید بوده و رنگ شده است! این موضوع باعث عصبانیت نقی و قهر او با ارسطو می شود اما آن دو دوباره با هم آشتی می کنند.
در ادامه نقی قرار است یک گنبد و دو گلدسته را از تهران به روستایی در قشم ببرد. این گنبد و گلدسته ها به سفارش یکی از اهالی قشم ساخته شده و باید تا آنجا حمل شود.

بخوانید :   دانلود مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر 96

1 fun917 1 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

در این سفر بار دیگر این خانواده با هم همراه می شوند و در طول مسیر هر بار که این کامیون به شهری می رسد، مردم شهر به استقبال و زیارت این کامیون می آیندکه حامل این گلسته و مناره ها و نیز نقی، ارسطو و پنجعلی هستند. در این فیلمنامه گاهی نیز نقی و ارسطو با هم دعوا می کنند و هر یک به دنبال دیگری می دوند و در نهایت هر یک به یکی از گلدسته ها بالا رفته و باهم از بالای گلدسته جر و بحث می کنند و البته در این میان همچنان شنجعلی همان تکیه کلام معروفش را به کار می برد و می گوید: «نهار نخوردیم».
علیرضا خمسه، محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، مهران احمدی، لیندا کیانی، هومن حاج عبدالهی و سمیرا حسن پور بازیگران اصلی این سریال هستند.
سریال پایتخت ۲ از جمله کارهای سازمان صدا و سیما است که انتظار می‌رود رضایت مخاطبان را جلب کند و موفقیت سری اول را تکرار کند.
سریال پایتخت ۲، ۱۵ قسمتی از یک قصه اصلی و ۱۵ قصه زیرمجموعه آن برخوردار است که هر قسمت با کیفیت و محتوای یک فیلم سینمایی تهیه می‌شوند.
تصاویر سریال نوروزی پایتخت ۲

1 fun917 2 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 3 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 4 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 5 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 6 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

بخوانید :   سوتی برنامه تلویزیونی در استفاده از فیلترشکن ! / عکس

1 fun917 7 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 8 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 9 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 10 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 11 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 12 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 13 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

1 fun917 14 داستان سریال نوروزی پایتخت 2/عکس

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي