دانلود فیلم خارجی رایگان

داستان‌های عجیب از افراد چاق / عکس

تاريخ : 8 سپتامبر

چاقی مشکلات قلبی، عروقی و تنفسی را به همراه دارد ولی نمونه هایی نیز مشاهده شده است که چاق و اضافه وزن جان انسانی را نجات داده است. در این پرونده ها برخی افراد چاق توانستند با کمک چاقی و جربی هایی که دور شکمشان بوده است از مرگ حتمی نجات پیدا کنند. در ادامه با برخی از باورنکردنی ترین داستان هایی که در مورد افراد چاق وجود دارد بیشتر اشنا خواهیم شد:

** گریختن از اعدام 

داستان‌های عجیب از افراد چاق / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

چند سال پیش در آمریکا مردی به علت چاقی بیش از اندازه از اعدام گریخت. “رونالد پست” فردی است که در زمان اعدام نزدیک به ۲۰۵ کیلوگرم وزن داشت از این رو هیچ راهی برای اعدام او وجود نداشت زیرا طناب داری وجود ندارد که یک مجرم ۲۰۰ کیلویی را نگه دارد و حتی سم هم نمی توانست او را بکشد.

با توجه به چاقی او را به حبس ابد بدون بخشش محکوم کردند و او نیز در سال ۲۰۱۱ بر اثر همان چاقی جانش را در زندان از دست داد. البته پس از این حکم قانون اساسی آمریکا بسیار مورد بحث قرار گرفت.

** سقوط در چاه 

داستان‌های عجیب از افراد چاق / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در خیابان های نیویورک گاهی اوقات چاه های بسیار عمیقی دیده می شود که اگر کسی درون آن ها سقوط کند جان سالم به در نخواهد برد.

“اولدا ویلیام” زنی ۲۰۰ کیلوگرمی است که در یک روز بارانی در حال رفتن به خانه درون یکی از این چاه ها سقوط می کند اما از روی خوش شانسی چربی های دور شکم او اجازه سقوط را ندادند و پس از چند ساعت که باران به پایان رسید نیروهای آتش نشانی رسیده و این خانم را نجات دادند. اگر فرد لاغری درون یکی از این چاه ها سقوط می کرد قطعا به دور دردناکی جانش را از دست می داد.

** نجات از سقوط

داستان‌های عجیب از افراد چاق / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

“جرارد استاینر” ۲۷ ساله مردی آلمانی است که از یک حادثه بسیار عجیب جان سالم به در برد. این مرد که ۱۳۳ کیلو وزن داشت بر اثر یک حادثه از طبقه دوم یک ساختمان به پایین پرت شد اما در طی این حادثه هیچ مشکلی برای او به وجود نیامد.

این مرد از ارتفاعی بیش از ۷ متر به پایین پرت شده بود و ممکن بود دست یا پایش بشکند اما این مرد با شکم روی زمین فرود امد و چربی های اضافه و به مانند یک بالش برایش عمل کردند.

** نجات از گلوله 

داستان‌های عجیب از افراد چاق / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در سال ۲۰۱۲ اتفاقی بسیار جالب برای یک راننده اتوبوس افتاد و با توجه به مرگبار بودن آن توانست زنده بماند. “آلجریا پات” راننده اتوبوسی است که در یک درگیری مسلحانه گیر افتاد و برای نجات جان یک خانم خود را مقابل تیر فرد مسلح قرار داد تا تیر به او برخورد کند.

این مرد پس از حادثه سریعا به بیمارستان منتقل شد اما هیچ مشکل خاصی برای او به وجود نیامده بود زیرا  گلوله درون چربی های اضافی گیر کرده بود و راهی به اندام های اصلی نیافته بود. این مرد پس از چند روز از بیمارستان مرخص شد و جایزه افتخار را کسب کرد.

** نجات از ۸ گلوله 

داستان‌های عجیب از افراد چاق / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

لاورنس بل ۲۴ ساله یک سارق تپل است که در یکی از سرقت های خود توسط پلیس محاصره میشود. این سارق قصد داشت از دست پلیس فرار کند که ناگهان بارانی از گلوله ها به سمت او حرکت کرد. ۸ گلوله بدن او را سوراخ کرد و دیگر پلیس ها می دانستند که او مرده است اما درکمال ناباوری او از جایش بلند شد و همه را شگفت زده کرد

این سارق به بیمارستان منتقل شد و پزشکان دریافتند که چربی های دور شکم باعث زنده ماندن او شده است زیرا گلوله ها درون ان گیر کرده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي