مطالب پيشنهادي

داریوش اسدزاده در انتظار چاپ کتاب جدیدش

تاريخ : ۴ تیر
بازديد : 625

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر داریوش اسدزاده در انتظار چاپ کتاب جدیدش  را در ادامه می خوانید

داریوش اسدزاده داریوش اسدزاده در انتظار چاپ کتاب جدیدش

داریوش اسدزاده در انتظار چاپ کتاب جدیدش

داریوش اسدزاده هنرمند پیشکسوت کشورمان است که آثار زیادی از او در سینما و تلویزیون وجود دارد. این بازیگر پیشکسوت کشورمان پای گفتگوی ما نشست و درباره فیلم جدیدش و انتظار این روزهایش برای چاپ کتاب جدیدش گفت.

گفتگو با داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما گفت:هم اکنون نسبت به چند وقت قبل که یک جراحی داشتم، بهتر هستم اما هنوز به طور کامل خوب نشده ام.

وی ادامه داد:قرار است امروز برای صحبت کردن درباره یک سریال، مراجعه کنم اما باید ببینم روند صحبت ها چگونه پیش می رود چون پیشنهادها زیاد است اما مشخص نیست روند صحبت ها چگونه پیش برود.

بخوانید :   عکسهای میترا حجار در اختتامیه جشنواره فیلم شهر

این بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما تصریح کرد:فیلمنامه سریالی که به تازگی خوانده ام نسبت به سایر فیلمنامه ها بهتر بوده است. بسیاری از فیلمنامه ها خوب آغاز می شوند اما در روند پیشبرد خود از مسیر اصلی خارج می شوند.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:مقداری از کتاب جدیدم را که نوشته ام، برای تایپ داده ام تا آماده شود و ببینم چه اصلاحیه هایی دارد و چه بخش هایی را باید اضافه یا حذف کنم و هنوز تمام نشده است.

بازیگر سریال «وخدا عشق را آفرید» خاطرنشان کرد:برای کتاب جدیدم همچنین عکس هایی را در نظر گرفته ام که تعدادی از این تصاویر قدیمی را خودم عکسبرداری کرده ام و مربوط به گذشته های دور است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+