Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

خواسته های مردان از زنان که به زبان نمی آورند!

تاريخ : ۲۲ مرداد
بازديد : 968

مردان خواسته هایی از زنان دارند که نمی توانند آن ها را به زبان بیاورند، در ادامه این خواسته های مردان را عنوان می کنیم.

photo 2016 08 11 14 27 49 خواسته های مردان از زنان که به زبان نمی آورند!

زنان موجودات پیچیده‌ای هستند که شناختن آنها سخت است اما مردها هم دست کمی از آنها ندارند و درک اینکه آنها چه می‌خواهند به مراتب سخت‌تر است.

مردها معمولا خواسته‌ها و نیازها و حتی احساساتشان را به زبان نمی‌آورند و این موضوع درک متقابل آنها را سخت می‌کند. قانون طلایی در روابط و موفقیت در زندگی زناشویی شناخت نیازهای طرف مقابل است. در اینجا سعی می‌کنیم به شما یادآوری کنیم همسر شما چه چیزهایی از خانمش توقع دارد اما آن را به زبان نمی‌آورد.

احترام
همسر شما شاید هرگز نگوید که نگه داشتن احترامش از سوی شما برای او بسیار مهم است. به احساسات، عقاید و انتخاب‌های همسرتان احترام بگذاید و حتی گاهی اشتباهاتش را به رویش نیاورید. مردها دوست ندارند مدام از آنها انتقاد کنید یا به کارهایشان بخندید و مسخره‌شان کنید.

زن بامزه
مردانی در زندگی احساس خوشبختی می‌کنند که زنان بانمکی دارند. مردها بچه‌هایی هستند که تنها کمی قد کشیده‌اند پس در طول روز سعی کنید مسخره‌بازی درآورید و آنها را سرگرم کنید.

حس دوست داشته شدن
مردها نیاز دارند شما دوستشان داشته باشید. وقتی در محل کار یا ماموریت هستند به آنها زنگ بزنید و بگویید که دلتان برایش تنگ شده است.

بخوانید :   عوارض درست کردن غذا در ظروف مسی

حمایت
مرد شما دوست دارد که پشتش باشید. از تصمیمات همسرتان حمایت کنید و اعتماد به نفسش را بالا ببرید تا بتواند به خواسته‌هایش برسد.

حس جذاب بودن
شاید با خودتان بگویید همسر من می‌داند چقدر عاشق او هستم و جذابیت او مرا به سمتش کشانده است اما این موضوع را درون خود نگه ندارید و به زبان آورید. مردها دوست دارند بشنوند که افرادی باجذبه‌ای هستند. به این ترتیب بیشتر عاشق شما می‌شوند.

یک زن واقعی
در مقابل همسرتان شرم نکنید. برخی زنان از آرایش کردن یا حتی توالت رفتن در مقابل همسرشان خودداری می‌کنند و دوست دارند همیشه شیک و آراسته باشند اما مردان دوست دارند همسرشان را همان‌طور که هست مثل یک زن واقعی ببینند. طبیعی بودن برای مردان جذاب‌تر است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي