خلاصه برنامه نود 13 اردیبهشت + فیلم هر آیتم

تاريخ : 3 می

برنامه نود طبق روال هر هفته دوشنبه شب به روی آنتن زنده شبکه سه رفت که در ادامه گزارش کامل این برنامه را می بینید

خلاصه برنامه نود 13 اردیبهشت + فیلم هر آیتم, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

برنامه نود ۱۳ اردیبهشت

عادل فردوسی پور برای برنامه امشب خود به سراغ نامزدهای ریاست فدراسیون رفته تا با حضور عزیز محمدی، مهدی تاج و مصطفی آجرلو مناظره داغی را رقم بزند. از دیگر بخش های جالب این برنامه می توان به اشتباهات داوری این هفته لیگ برتر اشاره کرد و باید دید در جنگ پرسپولیس و استقلال چه تیمی از داوری متنفع شده است.
آیتم اول – نظرسنجی
نظرسنجی  این هفته برنامه نود اختصاص به انتخاب برترین مربی خارجی تاریخ فوتبال ایران دارد. جایی که سرمربیان محبوب و کارنامه داری این بار برابر مخاطبان قرار گرفته اند تا آنها مهر تایید خود را با این انتخاب ثبت کنند.

 

خلاصه برنامه نود 13 اردیبهشت + فیلم هر آیتم, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
–  برانکو ایوانکوویچ

 

خلاصه برنامه نود 13 اردیبهشت + فیلم هر آیتم, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
– استانکو پوکله کوویچ

 

خلاصه برنامه نود 13 اردیبهشت + فیلم هر آیتم, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
– زلاتکو کرانچار

 

خلاصه برنامه نود 13 اردیبهشت + فیلم هر آیتم, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
–  کارلوس کی روش

 

خلاصه برنامه نود 13 اردیبهشت + فیلم هر آیتم, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

 

آنچه در برنامه امشب خواهید دید:
– نگاهی به قهرمانی های جالب توجه لیگ ایران
– بازگشت استقلال به صدر به لطف مهدی رحمتی
– پایان شکست ناپذیری پرسپولیس
– مناظره سه نامزد ریاست فدراسیون فوتبال

 

آیتم دوم – نگاهی به قهرمانی های دراماتیک لیگ برتر
در این بخش لیگ های قبلی ایران که تیم ها در هفته پایانی قهرمانی های دراماتیک و البته خاصی را به دست اورده بودند مورد بررسی قرار گرفت.
لیگ اول
استقلال – ملوان / پرسپولیس – فجرسپاسی
در لیگ اول شکست استقلال در انزلی می توانست سرخ ها را با پیروزی بر فجر به قهرمانی برساند. ملوان برد و اسدی گل پرسپولیس را زد تا علی پروین اینگونه قهرمانی را جشن بگیرد.
لیگ ششم
سایپا – مس کرمان/ علی دایی به عنوان سرمربی و بازیکن روی نیمکت نارنجی پوشان حضور داشت و توانست با گل خود سند قهرمانی تیمش را در رقابت با استقلال اهواز به نام خود کند.
لیگ هفتم
سپاهان – پرسپولیس/ در حالی که هر دو تیم در کورس قهرمانی قرار داشتند برابر هم در هفته پایانی لیگ قرار گرفتند و پرسپولیس در ثانیه های پایانی با گل سپهر حیدری به گل برتری رسید تا دراماتیک ترین قهرمانی با افشین قطبی رقم بخورد.
لیگ هشتم
استقلال – پیام مشهد/ فولاد – ذوب آهن
نبرد ذوب و استقلال برای رسیدن به قهرمانی با فوتبال زیبایی که مجید جلالی برابر ذوب به نمایش گذاشت به سود شاگردان امیر قلعه نویی رقم خورد تا سرمربی آبی پوشان در پایان کنفرانس خود مجیدی را مرد بنامد.
لیگ سیزدهم
در لیگی که ۶ تیم شانس قهرمانی داشتند این فولاد بود که در نهایت به قهرمانی رسید. حسین فرکی که در نیم فصل اول سرش در اهواز شکسته شد در پایان سرافراز شد.
لیگ چهاردهم
سپاهان – نفت و تراکتورسازی شانس قهرمانی داشتند و در هفته پایانی این تراکتورسازی بود که در تبریز به مصاف نفت رفت و به تساوی سه بر سه رسید. سپاهان نیز در اصفهان برابر سایپا به برتری دو بر صفر رسید.
در نهایت اما اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد. در تبریز اطلاع دادند که سپاهان شکست خورده و آنها قهرمان لیگ هستند اما…

نگاهی به فصل های حساس در تاریخ لیگ برتر

 

برترین های هفته بیست و هشتم لیگ برتر
در این بخش عادل فردوسی پور برترین های لیگ برتر از نظر تکنیک و کار تیمی و … را مورد بررسی قرار داد که در ادامه مشاهده می فرمایید.
برترین بازیکنان تکنیکی هفته:  ساسان انصاری، مگنو باتیستا، بابک حاتمی، علی زینالی، مهدی حنفی، فرشید باقری، صادق محرمی، خسرو حیدری، رضا درویشی، اکبر صادقی، پروپجیچ، محسن یوسفی، حامد زمانی
برترین گل هفته: سروش رفیعی
برترین پاس گل هفته: بختیار رحمانی
برترین مهار دروازه بان هفته: مهدی رحمتی
برترین موقعیت از دست رفته: لوسیانو پریرا
برترین کار تیمی هفته: سپاهان

 

برترین های هفته ۲۸ لیگ برتر

 

بررسی لیگ برتر – هفته بیست و هشتم
بررسی لیگ برتر و اشتباهات داوری این هفته جزو بخشی است که هواداران و مخاطبان این برنامه در انتظار آن هستند و گل مشکوک به آفساید نفت و پنالتی شائبه دار استقلال برابر سایپا از جمله صحنه هایی است که باید در انتظار نظر کارشناس این برنامه درباره آن بود. کارشناس داوری این بخش را مسعود مرادی برعهده دارد.
پرسپولیس ۰ نفت ۲

 

برانکو ایوانکوویچ: فعلا هم امتیاز هستیم و دو بازی دیگر مانده و هر سه تیم به دنبال قهرمانی هستند و البته چیز کمی به ما بستگی دارد و ما امیدواریم.
علیرضا منصوریان: به سید جلال خسته نباشید ویژه ای میگویم و در این بازی متوجه شدم تفاوت ۱۰۱ بازی ملی چیست. ما می دانستیم اگر نیمه اول را صفر صفر کنیم در نیمه دوم می توانیم در ضدحملات نتیجه لازم را به دست آوریم.
نکات بازی:
* نفت در ۸ دیدار قبلی اش مقابل پرسپولیس شکست ناپذیر بوده و آن را ادامه داد.
* نفتی ها در ۵ بازی اخیر در بازی های خارج از خانه موفق شده اند دروازه شان را بسته نگه داشته اند.
* پرسپولیس در ۳ بازی اخیر خود در آزادی هر بازی ۲ گل دریافت کرده است.
* نفت در سه بازی آخر خود برابر پرسپولیس در دقایق پایانی موفق به گلزنی شده است.
* نفت اولین برد خود برابر پرسپولیس در آزادی به دست آورد.

 

نگاهی متفاوت به بازی پرسپولیس – نفت تهران

کارشناس داوری:
*  برخورد طارمی با حمدی نژاد خطای پنالتی نبود و این مهاجم به قصد فریب داور این حرکت را انجام داد.
* گل اول نفت تهران آفساید بود و مسعود مرادی اعلام کرد کمک داور احتمالا با توجه به حرکت به سمت دروازه آن را تشخیص نداد.
* خطای بابک حاتمی روی حمدی نژاد می توانست این بازیکن را با کارت زرد جریمه کند که با توجه به اینکه این کارت دوم این بازیکن محسوب می شد می توانست منجر به اخراج او شود.

بررسی نکات داوری بازی پرسپولیس-نفت تهران

 

صبای قم ۱ سیاه جامگان ۰

 

علی دایی: با یک بازی حساب شده و تاکتیکی توانستیم به سه امتیاز بازی دست یابیم.
فرهاد کاظمی: در مقطع پایانی نمی توان از بازیکنان ناراضی بود و باید با کسب امتیازات لازم شانس بقای خودمان را به دست آوریم.
کارشناس داوری:
*  گل سیاه جامگان که آفساید اعلام شده با توجه به دخالت بازیکن حریف روی دروازه بان صبای قم به درستی اعلام شد.
* برخورد مدافع سیاه جامگان در کورس با مهاجم صبای قم نادیده گرفته شد و داور باید مدافع سیاه جامگان را اخراج می کرد.
* اخراج ماچادو به درستی از سوی داور انجام شد و این بازیکن موقعیت گل را از مهاجم سیاه جامگان گرفت.

 

استقلال تهران ۲ سایپا ۱

 

پرویز مظلومی: مردانه و خوب بازی کردند و موقعیت داشتند. آنها ما را در دقایقی اذیت کردند اما مهم سه امتیاز بود که ما به دست اوردیم.
نکات بازی:
*  سایپا در هشت بازی اخیر خود برابر استقلال نتوانسته به برتری دست یابد.
* سایپا در ۱۷ بازی اخیر خود تنها یک برد کسب کرده است.
* گل اول استقلال به سایپا سیصدمین گل خارج از خانه این تیم بود.
* استقلال در ۳ بازی اخیر خود حداقل ۲ گل به ثمر رسانده اند.
* سایپا در ۴ دیدار اخیر خود میانگین ۲ و نیم گل خورده را ثبت کرده است.
* اولین پیروزی خارج از خانه استقلال در نیم فصل در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ رقم خورد.

 

جلالی: تنها چیزی که الان در این شرایط آرامم می کند این است که فصل رو به پایان است. سخت ترین فصل زندگی ام را پشت سر گذاشتم. هر هفته گفته می شود می خواهند مرا بردارند. مگر می شود هفته پنجم من ببازم و به کمک مربی ام زنگ بزنند که می خواهیم تو را جانشین او کنیم. چطور به بازیکن من زنگ می زنند که می خواهیم تو را جانشین او کنیم؟ مگر می شود اینقدر برای انتخاب مدیر بی کفایتی شود؟

 

بازی سایپا – استقلال از نگاه دیگر

کارشناس داوری:
*  ورود ترابی به محوطه جریمه استقلال خطای پنالتی نبود و مجیدی به خوبی توپ این بازیکن را گرفت.
* توقف سجاد شهباززاده که به زعم داور روی خط محوطه جریمه دانسته شد، از سوی مرادی داخل و پنالتی دانسته شد.
* پنالتی بحث برانگیز این دیدار و برخورد فخرالدینی با قلی زاده که اعلام شد خطای پنالتی به اشتباه گرفته شد و برخوردی نبود.
* پیش از به ثمر رساندن گل دوم استقلال فخرالدینی قصد فریب داور را داشت که داور با تصمیم خود ادامه بازی داد و مشکلی در این زمینه وجود نداشت.
* در حالی که گفته می شد ثبت گل پروپجیچ با خطای کف پای این بازیکن همراه بوده، مسعود مرادی عنوان کرد این مساله رخ نداده و گل استقلال ها مشکلی نداشت.

بررسی نکات داوری بازی سایپا – استقلال

 

تراکتورسازی ۴ ملوان ۲

 

امیر قلعه نویی: با کمترین فشار دو گل خوردیم و امیدوارم در دو بازی آینده در لیگ و پلی آف آسیا این ایراد برطرف شود.
محمد احمدزاده: بچه ها تمام تلاش خود را انجام می دهند و مطمئنم در بازی های بعدی با همین توان می توانند ملوان را در لیگ حفظ کنند.

 

مجید جلالی و شرط خداحافظی از سرمربیگری!
او در مورد شرایطش بعد از اتفاقات اخیر گفت: من قبل از هر چیزی باید بگویم که چیزی که دارد اتفاق می افتد، رفتارهایی که در حال انجام می شود. رنج هایی که در این مدت تحمل می کنم. مخصوصا در یک سال گذشته سختی های زیادی که کشیدم. می خواهم اینجا از تریبون شما از جامعه فوتبال، تماشاگران و جامعه داوران عذرخواهی کنم بابت رفتار بدی که داشتم. من اینطور نیستم.
وی ادامه داد: به طور کلی می گویم رفتار درستی نداشتم. عذرخواهی برای من کار راحتی نیست اما الان پذیرفتم که کار اشتباهی انجام دادم این کار را از جامعه داوری می کنم. از مسوولان رده بالای سایپا نیز عذرخواهی می کنم. آینده رفتار درستی داشته باشم و اگر نتوانم خودم را کنترل کنم این کار را کنار می گذارم.
جلالی در پایان گفت: هیات مدیره محترم سایپا که افراد بزرگی هستند در طول فصل مرا دلداری می دادند. هیات مدیره با کسی رودربایستی ندارد. در طول فصل کار را مدیریت کردند تا بازی با تراکتورسازی که بعد از باخت مسائلی به وجود امد که کارمان را نابود کرد. این مسائل حاشیه ای به ما لطمه زد. ذوب آهن فصل گذشته چه شرایطی داشت. فوتبال فضای تخصصی است و مدیران بالادستی باید چنین نگاهی به آن داشته باشند.

گفتگو با مجید جلالی درباره حواشی جنجالی سایپا

 

مناظره برای تصاحب صندلی فدراسیون
در این بخش عادل فردوسی پور با گردهم آوردن نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال به بحث درباره برنامه های آنها برای تصاحب این صندلی پرداخت و در ادامه نیز مناظره میان آنها برگزار شد. مهدی تاج، عزیز محمدی و مصطفی آجرلو سه نفری هستند که برای ریاست فدراسیون فوتبال نامزد شده اند.
مصطفی آجرلو در ابتدای صحبت هایش در تشریح برنامه هایش بعنوان نامزد ریاست فدراسیون گفت: هدفم از ریاست فوتبال ساختن فوتبالی است که مردم از آن لذت ببرند. تماشاگران با فراغ بال فوتبال می بینند و شماره صندلی شان مشخص است و لازم نیست در صف بلیت بمانند. فوتبالی که در آن از سنگ و آجر خبری نیست. بازیکنان، مربیان و داوران تمامی دستمزد خود را دریافت می کنند و چک برگشتی روی اینستاگرام بازیکنی قرار نخواهد گرفت. ما باشگاه حرفه ای به کمک صدا و سیما و دولت و … خواهیم ساخت. باشگاهی که با اقتصاد پویا مسیر خود را دنبال کند. از فوتبال لذت خواهیم برد با زیباترین استادیوم ها. حق پخش را دریافت خواهیم کرد و تبلیغات دور زمین را به موقع در اختیار صاحبان باشگاه قرار خواهیم داد. فوتبالی که سرمایه گذار هراسی از حضور در آن نخواهد داشت. من برای ساختن چنین فوتبالی به عرصه انتخابات امده ام. برای ساختن تیم ملی قدرتمند. تیمی که از مرحله اول جام جهانی روسیه صعود کند. تیمی که در تهران با بهترین تیم های جهان دوستانه بازی کند. با کی روش می توانیم تصویر تازه ای از فوتبال ایران بسازیم. با رسانه های قدرتمند که به جذابیت فوتبال کمک خواهند کرد. این ها رویا نیست که اگر اکنون رویا باشد می توانیم آن را به واقعیت تبدیل کنیم. از این فوتبال همه باید لذت ببرند!

مهدی تاج نیز صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد واز برنامه هایش گفت: انتخاب در فدراسیون یک بحث است و اداره آن بحث دیگر. مولفه و مشکلات زیادی دارد. اگر واقع بینانه به فوتبال کشور نگاه کنیم نقاط ضعف و قوت در آن می بینیم که فرصت هایی نیز در آن هست.
وی ادامه داد: با توجه به مسوولیت هایی که در گذشته داشتیم، از مدیر باشگاه تا دبیرکل و… با واقعیت های فوتبال آشنایی کامل دارم. رویکرد اصلی ام این است که شفافیت مالی در آن ایجاد کنیم. ارتقا فنی ایجاد کنیم که باید آموزش عمومی برای بازیکنان و مربیان صورت گیرد. پیوستگی سازمانی که معتقدم بخشی از فدراسیون گسسته است. منابع مناسب برای فوتبال مشخص شود. ما بهترین مربی را به فوتبال ایران آورده ام اما اگر منابع مالی درستی نباشد موجب نارضایتی خواهد شد. فوتبال حقوق شناخته شده ای دارد که باید دریافت شود.
تاج در ادامه صحبت هایش گفت: بخش خصوصی سازی نیز تعریف شده است و معتقدم اخلاق حرفه ای باید رعایت شود. ارزش های انسانی را باید بها داد. کار گروهی و هم افزایی نیز باید داشته باشیم. تمام نهادها باید در این بخش فعالیت کنند و همه باید بخواهند فوتبال را ارتقا دهیم تا مردم از فوتبال لذت ببرند.

 

عزیز محمدی نیز صحبت ها و برنامه هایش را اینگونه تشریح کرد: برای هیچ فدراسیون دیگری مناظره نمی گذارند و این نشانه اهمیت فوتبال است و جز یک حقیقت برای مردم است. شادی و … جلوگیری از بزه کاری و … ایجاد می کند. فوتبال از غرب امده و فیفا ۲۰۹ عضو دارد. در فوتبال سیاست معنا ندارد و این باعث می شود دوستی ها بیشتر شود. ما یک قوانین بالاسری داریم و یک قوانین داخلی داریم. اولین کارم این است که اساسنامه که هشت سال در حال پیگیری هستند را به سرانجام برسانم.
او در ادامه صحبت هایش درباره تطبیق اساسنامه با فیفا به بحث پرداخت و شرایط آن را مورد بررسی قرار داد.

 

آجرلو در بخش دوم صحبت هایش درباره برنامه هایش گفت: توسعه و فوتبال کشور را دستور کارمان قرار خواهیم داد. این مساله با حرفه ای شدن فوتبال انجام خواهد شد. ما باید برای این مساله باید یک مدل را انتخاب کنیم. به طور مثال باید آلمان یا هر کشور دیگر را مدل انتخاب کنیم و طبق یک پروسه ان را دنبال کنیم. برای این مساله ۶ کار را در نظر گرفته ام. حرفه ای کردن باشگاه ها، اداره منطقی تیم ملی، درآمدزا کردن فوتبال، ارتقا سازمان فدراسیون فوتبال، ارتقا هیات های فوتبال و در نهایت آکادمی.
وی ادامه داد: تمام این مساله نیازمند این است که اقتصاد را پویا کرد و باید برای این مساله تولد جدیدی را آغاز کرد.
تاج نیز درباره برنامه هایش اینطور توضیح داد: پاسخگویی وظیفه ماست به همه. حق مردم سوال کردن است و باید فدراسیون پاسخگو تدوین کنیم. برنامه خودم برای مجموعه فدراسیون فوتبال و با توجه به اینکه خودم از نزدیک در آن بودم. فوتبال درآمدزاست اما باید در کنار آن منابع دیگری را تعریف کنیم. ما باید سازمان اقتصادی را رونق بدهیم. سازمان تیم های ملی دیگر کاری است که باید صورت گیرد.
وی ادامه داد: وقتی تیم ملی ما می برد و همه خوشحال می شوند، این باید روی ان کار شود و سازمان تیم های ملی را تشکیل دهیم. رابطه تیم های ملی با یکدیگر داشته باشم و از هم گسستگی آن را کم کنیم. رابطه اعضای داخلی تیم ملی با یکدیگر را باید کمتر کنیم. بانک اطلاعاتی از تیم ملی داشته باشم و حمایت مردم از تیم ملی لازم است و تقویم سالانه باید از تیم ملی باید داشته باشیم.
عزیز محمدی نیز در رابطه با برنامه هایش گفت: شفاف سازی درآمدهای فوتبال، قدرت بخشیدن به نقش باشگاه های فوتبال، تصویب قوانین لازم برای خصوصی سازی، تقویت هیات های استانی، با کمک آموزش و پرورش فوتبال را گسترش دهیم و … .
وی ادامه داد: با توجه به درآمدهایی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از اسپانسر خود داشته اند نشان می دهد که فوتبال می تواند درآمدزا باشد و باید از این پتانسیل استفاده کرد.

 

بخش سوم مناظره نامزدهای ریاست های فدراسیون فوتبال به سوالاتی اختصاص داشت که عادل فردوسی پور از آجرلو، عزیزمحمدی و تاج داشت.
اولین سوال فردوسی پور اختصاص به تیم ملی و شرایط آینده آن داشت که آجرلو در این باره گفت: انتخاب کی روش درست بود. اما اتفاق نامیمونی در این رابطه صورت گرفت که به حضور مربی حرفه ای داشت که امکانات غیر حرفه ای در اختیار دارد. به نظرم ۱۱ درخواست کی روش درست است. درخواست های او عجیب نیست برای مربی ای که پول خوبی از فرآیند فوتبال کشور دریافت کرده اما استفاده درستی از او نمی شود. ما باید این مشکلات را برطرف کنیم تا بهترین استفاده را از پتانسیل  او کنیم. من در زمان برگزاری بازی های جام جهانی به او نمره قبولی دادیم. اگر مدیریت گذشته می توانست از رده ای امید، نوجوانان و جوانان از دانش کی روش استفاده می کردند می توانستیم بهره بهتری می بردیم.
وی ادامه داد: کسی که می خواهد این مربی را بیاورد، باید تمام امکانات را در اختیار قرار دهیم و در سمت مقابل از تمام پتانسیل استفاده کنیم. برای چه کمک کی روش باید با این اتفاقات مواجه شود و ایران را ترک کند. آیا می توان جوابی برای کی روش داشت و از این ببعد او را کنترل کرد؟
مهدی تاج نیز درباره آینده تیم ملی گفت: وجود کی روش را برای فوتبال کشور نافذ می دانم و خودم نیز از همان ابتدا تلاش کردم این اتفاق رخ دهد. باید آقای کی روش هد مجموعه شود. ما ارتباط خوبی بین سازمان لیگ و لیگ برتر با او برقرار کردیم. او یک بار به من گفت از این لیگ چیزی به دست نمی آورم اما اکنون از این لیگ جوانان خوبی به دست آورده و تیم ملی خوبی را جمع کرده. با برنامه ای که داشتیم لیگ پویایی را شکل دادیم که اکنون تیم ملی نیز از آن سود برده است.
وی ادامه داد: وقتی می گویم کی روش باید هد مجموعه شود به این دلیل است که همه یک نوع و روش را دنبال کنند تا به هدف برسند.
عزیز محمدی نیز اینطور گفت: ما نیز باید مثل ژاپن دغدغه صعود به جام جهانی را نداشته باشیم. قراردادی که با کی روش بسته شد طبق آن باید به چهار تیم دیگر تیم ملی نیز انتقال دانش دهد. او مقصر نیست بلکه ما بی عرضه هستیم که از او استفاده نکردیم. نه تنها این کار را نکردیم بلکه امکانات را نیز در اختیار او قرار ندادیم تا اینگونه پرخاشگر شود. او قرارداد حرفه ای دارد و هر کسی که ریاست را برعهده گیرد باید با او تا جام جهانی ادامه دهد.
وی ادامه داد: ما مگر نمی توانستیم کمپ تیم ملی را در اختیار او قرار دهیم؟ ما نمی توانستیم زمینی که اکنون در اختیار تیم ملی عراق قرار داده ایم در اختیار تیم ملی خودمان قرار دهیم؟ ما هر چه هزینه کنیم با حضور به جام جهانی بازگشت خواهد شد و البته تیم ملی نیز با کی روش توانسته جوانان خوبی را به فوتبال ایران معرفی کند.

 

تقویم برنامه نود – روز معلم
تقویم این هفته برنامه نود هم توسط محمدحسین میثاقی به اجرا در آمد و البته با توجه به تقارن آن با روز معلم آیتم ویژه ای در این ارتباط پخش شد.
استقلال اهواز – استقلال تهران/ پیروزی اهوازی ها در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ که شرایط تهرانی ها را برای قهرمانی سخت کرد.
۱۲اردیبهشت ۸۹: ابومسلم – سپاهان/ دو هفته مانده به دیدارهای لیگ برتر، زردپوشان موفق شدند با امیر قلعه نویی به قهرمانی دست یابند.
۸ اردیبهشت : روز جهانی ایمنی
۱۰اردیبهشت: روز ملی صنعت برق: تیم های که به نام برق در فوتبال ما حضور داشتند و امروز خبری از آنها نیست و البته قطعی برق های استادیوم فوتبال ما که حاشیه های زیادی نیز به وجود آورده است!
۱۱اردیبهشت ۸۳: مقدماتی المپیک اتن/ پیروزی ۶ بر صفر ایران برابر مالزی و البته ناکامی در راهیابی به المپیک
۹اردیبهشت ۸۷: درگذشت فریبرز مرادی، پیشکسوت پرسپولیس که سابقه دو پاس گل در دربی را داشت.
۸ اردیبهشت ۸۴: استقلال – ملوان/ برتری آبی پوشان برابر ملوان و گلی که جلال خاوندی برای ملوان زد، بازیکنی که درگذشته است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي