مطالب پيشنهادي

خسارت های وحشتناکی که حیوانات به وجود آورده اند

تاريخ : 4 آگوست
بازديد : 615

خسارت های وحشتناکی که حیوانات به وجود آورده اند

حیوانات از روی غریزه زندگی می کنند و دست به کارهایی می زنند که شاید از نظر ما اشتباه باشد اما در نگاه یک حیوان کاری درست در راستای زندگی است. برخی مواقع این زندگی از روی غریزه باعث به وجود آمدن حوادثی می شود که باورکردنی نیستند. امروز نگاهی می اندازیم به ۴ حادثه باورنکردنی که یک حیوان کوچک باعث و بانی آن بوده است.
خسارت های وحشتناکی که حیوانات به وجود آورده اند, جدید 1400 -گهر

آتش سوزی ۲۵۰ هزار دلاری
در منطقه لینکلن شایر یک گنجشک که عاشق جمع کردن ته سیگارها بود آتش سوزی بزرگی به راه انداخت که ۲۵۰ هزار دلار هزینه در برداشت. این آتش سوزی در مغازه الکتریکی مردی به نام شرایف رخ داد که خودش علاقه ای به سیگار ندارد اما به نظر گنجشکی که در شیروانی مغازه او زندگی می کرده است علاقه خاصی به مواد مخدر داشت. شرکت بیمه در شیروانی این مغازه ۳۵ ته سیگار پیدا کرد و آتش نشانی نیز منبع این آتش سوزی را همین ته سیگار ها می داند. به نظر آخرین ته سیگاری که گنجشک به مغازه آورده بود کمی روشن بوده و همین باعث آتش سوزی شده است.

موش انتقام جو
در یک اتفاقی که نام آن را انتقام موشی گذاشته اند یک موش کوچک باعث به وجود آمدن آتش سوزی وسیعی شد که بیش از ۱۰۰گربه طی آن کشته شدند. این آتش سوزی که در یک محل سرپرستی حیوانات در اوشاوای کانادا رخ داد ۱۰۰ گربه، ۳ سگ و چند موش را به کشتن داد. آتش نشانی اعلام کرد که جویده شدن سیم های برق توسط موش ها و اتصالی کردن آن ها باعث به وجود آمدن این آتش سوزی شده است.

خوک شکمو
“جینگر” نام خوکی است که خرج بزرگی را روی دست صاحبش گذاشت. این خوک یک انگشتر ۱۵۰۰ پوندی که از الماس درست شده بود را بلعید و دیگر دفع نکرد. آقای “کالگل” که صاحب این خوک است می گوید چندی پیش خانمی برای خرید وسایل به خانه ما آمد و چند دقیقه ای در کنار خوک ها بود به نظر در همان زمان انگشتر از دستش افتاده و خوک نیز بدون اینکه بداند آن را بلعیده است.

اورانگوتان فراری
“کارتا” اورانگوتان فراری است که توانست با تغییر دادن مسیر میدان الکتریکی که به فنس های محافظ می رسید از باغ وحش فرار کند. او با استفاده از یک لوله آهنی برق بخشی از فنس ها را قطع کرد و سپس با عبور از فنس به دنیای آزاد پیوست البته این آزادی تنها ۳۰ دقیقه به طول انجامید ولی باعث شد تا محافظت از قفس او بیشتر شود تا مبادا بار دیگر قصد فرار کند.

 

منبع: yjc.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي