مطالب پيشنهادي

خبر فوری در مورد هادی مرزبان

تاريخ : 3 جولای
بازدید : 960

خبر فوری در مورد هادی مرزبان

خبر فوری در مورد هادی مرزبان, جدید 1400 -گهر

هادی مرزبان کارگردان تئاتر ایران که دو روز قبل به دلیل سکته مغزی تحت عمل جراحی مغز قرار گرفته بود با مساعد شدن وضعیت جسمانی اش از بخش ICU به بخش عمومی منتقل شده است.

مهدی عبادتی یکی از بازیگران نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» هادی مرزبان که همراه با فرزانه کابلی همسر وی در بیمارستان آتیه پیگیر مراحل درمان این هنرمند است درباره وضعیت جسمانی مرزبان به خبرنگار گفت: خوشبختانه شرایط جسمانی هادی مرزبان خوب و حال عمومی‌اش نسبت به گذشته بهتر شده است.

وی افزود: هادی مرزبان امروز از بخش ICU  به بخش عمومی بیمارستان آتیه منتقل شد و قدرت جسمانی و تکلم‌اش نیز در وضعیت عادی قرار دارد. تنها منتظر هستیم تا بعد از ظهر دکتر معالج آقای مرزبان وی را ویزیت کند و تشخیص دهد که دیگر مراحل درمانی چگونه طی شود.

عبادتی در پایان متذکر شد: آقای مرزبان علی رغم عمل سنگینی که داشته خوشبختانه در صحت کامل به سر می برد. زمان دقیق ترخیص وی مشخص نیست اما با توجه به شرایط جسمی شان احتمالا در چند روز آینده از بیمارستان مرخص می شود.

هادی مرزبان کارگردان شناخته شده تئاتر ایران دو روز قبل به دلیل فشار و استرس دچار سکته مغزی شده و تحت عمل جراحی مغز در بیمارستان آتیه قرار گرفت.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي