Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

خاک‌کردن خاطرات بد توسط فیسبوک

تاريخ : ۲۶ مهر
بازديد : 460

به تازگی شرکت فیسبوک با طراحی یک قابلیتی جدید موفق به پاک کردن خاطرات کاربرانش شده است. در این مطلب به جزییات این موضوع می پردازیم.

facebook1 خاک‌کردن خاطرات بد توسط فیسبوک

به‌ تازگی فیس‌بوک قابلیتی را به On This Day افزوده تا بتوانیم روزها و یا افرادی خاص را فیلتر کنیم تا از شر خاطرات آن‌ها برای همیشه راحت‌ شویم.

شاید بدانید که فیس‌بوک برای یادآوری خاطرات شما سرویسی به‌نام On This Day را راه‌اندازی کرده است، On This Day خاطرات و رویدادهای مهمی را که در سالهای گذشته در این سرویس ثبت کرده‌اید، به‌صورت پاپ‌آپ برای شما به‌نمایش می‌گذارد.

شاید نمایش رویدادها بتواند برای یادآوری خاطرات به‌ ما کمک‌ کند اما مطمئنا تمامی‌ ما لحظات و کسانی را داریم که یادآوری خاطرات و رویدادهای آنها بیشتر ناراحت‌کننده است تا مفید و خاطره‌انگیز، از این رو به‌تازگی فیس‌بوک قابلیتی را به On This Day افزوده تا بتوانیم روزها و یا افرادی خاص را فیلتر کنیم تا از شر خاطرات آن‌ها برای همیشه راحت‌ شویم. گویا زاکربرگ و کمپانی فیس‌بوک هردو به‌شدت از یادآوری برخی خاطرات گذشته ناراحت شده‌اند و این سرویس را برای خاک‌کردن خاطرات بد راه‌ انداختند!

بخوانید :   هاتگرام و تلگرام طلایی متوقف نمی شوند و با قدرت ادامه می دهند!
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي