مطالب پيشنهادي

خانزاده به همراه مسی عکس گرفتند

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : 29 ژوئن
بازدید : 893

خانزاده به همراه مسی عکس گرفتند

خانزاده به همراه مسی عکس گرفتند, جدید 1400 -گهر

محمدرضا خانزاده در خصوص حضورش در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، گفت: با اینکه من در این جام بازی نکردم اما همه چیز خوب و عالی بود و برای من که بازیکنی جوان هستم یک تجربه‌ای مهم به حساب می ‌آمد و دیدم که فوتبال روز دنیا کجاست و ما کجاییم. فقط می‌توانم بگویم که از نظر فوتبال بسیار عقب‌تر از جهان هستیم و شاید اگر کی‌روش نبود ۱۰ درصد این نتیجه‌ای هم که گرفتیم نمی‌گرفتیم. ما بازی‌های قابل قبولی کردیم و در دنیا هم بازی‌‌هایمان بازتاب داشت و امیدوارم که مسئولان زحمات کی‌روش را ببینند.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: خودم خیلی دوست داشتم که در این جام بازی کنم اما همین که در برزیل حاضر بودم برای فرصت خوبی است چرا که فرصت نشد که حتی خیلی از بازیکنان بازی کنند اما ما در این بازی‌ها سرافراز بودیم.

بازیکن جوان تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه افزود: از همه جای دنیا بر روی بازی‌های جام جهانی زوم هستند و بهترین‌ها فوتبال به این مسابقات می‌آیند که فکر می‌کنم تجربه حضورم در برزیل در آینده فوتبالی‌ام بسیار مؤثر خواهد بود.

خانزاده درباره مشکلاتی که بر سر تمدید قرارداد کی‌روش وجود دارد، اظهار داشت: اگر من مسئول فوتبال بودم حتی از پول جیب خودم هم برای تمدید قرارداد کی‌روش هزینه می‌کردم چرا که وضعیت فنی او مشخص است و مربی که در منچسریونایتد، رئال مادرید و تیم ملی پرتغال فعالیت کرده مشخص است که چه جایگاهی دارد.واقعا خدا ما را دوست داشت که کی‌روش را بر سر راه ما قرار داد. او به جز نکات فنی از نظر شخصیتی هم به گونه‌ای بود که همه شیفته خصوصیت اخلاقی او بودند به طوری که بعد از بازی با بوسنی وقتی از خاطرات کارش با ما صحبت می‌کرد همه بازیکنان گریه می‌کردند.

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس که نیم فصل به صورت غرضی در ذوب‌آهن بازی می‌کرد درباره وضعیتش در لیگ برتر چهاردهم خاطرنشان کرد: من از روزی که به پرسپولیس آمدم به عشق این تیم و مثل بعضی از بازیکنان نیستم که یک روز عدد ۴ را نشان دهم و یک روز عدد ۶! دایی در راه‌آهن به من میدان داد و همیشه فوتبالم رامدیون او هستم اما از مسئولان قبلی پرسپولیس فقط وعده‌های دروغ شنیدم.

وی افزود: وقتی که نیم فصل به ذوب ‌آهن رفتم در این تیم آرامش پیدا کردم و باید بگویم که حضور در جام جهانی را مدیون ذوب آهن و شخص سعید آذری هستم چرا که به من اعتماد به نفس داده اما مسئولان پرسپولیس حتی یک پیامک یا تماس هم با من نگرفتند. من نیم فصل در ذوب آهن بازی کردم و این همه عزت و احترام به من گذاشتند اما از مسئولان پرسپولیس هیچ چیز ندیدم و شاید اگر دایی در پرسپولیس نبود من به گونه دیگری رفتار می‌کردم. دایی اگر به من بگوید در دست سه هم بازی می‌کنم اما لازم بود این حرف‌ها را بزنم و حرف‌های دیگری هم در دلم است که نخواهم گفت. با این همه فکر می‌کنم به علت قراردادی که با پرسپولس دارم باید به این تیم برگردم اما هنوز تماسی در این باره با من گرفته نشده است.

خانزاده درباره عکسی که از وی و مسی در فضای مجازی منتشر شده و در آن پیراهن تیم ملی ایران در دست مسی است، افزود: بله، در آن عکس پیراهن تیم ملی ایران در دست مسی بود اما نمی‌دانم پیراهن چه کسی را گرفته بود! اما می‌دانم که آن پیراهن را با خودش برد. هر چند باید بگویم که من دو سال پیش خواب این صحنه را دیده بودم و به عنوان یکی از هواداران تیم ملی آرژانتین از گرفتن عکس یادگاری با مسی بسیار خوشحالم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي