X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

حمید صفت خواننده رپ به قتل اعتراف کرد + عکس

تاريخ : ۲۹ مرداد
بازديد : 1160

حمید صفت خواننده معروف رپ پس از ۵ سال انکار به قتل شوهر مادرش اعتراف کرد. همچنین وی اذعان کرد به دلیل حمایت از مادرم همسرش را کشتم!

199483 Gahar ir حمید صفت خواننده رپ به قتل اعتراف کرد + عکس

در ادامه شــرح خبر را برای شما همراهان همیشگی منتشر کرده ایم.

این خواننده رپ ساعت ۱۵ روز گذشته به اتهام قتل پدرخواننده اش در خیابان شیخ بهایی دستگیر شد. او در بازجویی ها منکر قتل شد اما پس از پنج ساعت تحقیقات ، به قتل اعتراف کرد و گفت: برادرم از آمریکا با من تماس گرفت و عنوان داشت که مقتول با مادرم درگیر شده است. سریع خودم را به خانه رساندم. زمانی که به خانه رسیدم ، مادرم و مقتول درگیری داشتند.

وی افزود: به همسر مادرم اعتراض کردم و با هم درگیر شدیم. کنترلی بر رفتار نداشتم و عصبانی او را کتک زدم. قصد کشتن او را نداشتم و فقط می خواستم از مادرم حمایت کنم.

ظهر امروز و ازطریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره فوت مشکوک از طریق بیمارستان  به کلانتری ۱۴۵ ونک اعلام شد . با حضور مامورین در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت کرده است .

 با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت . متوفی قبل از مرگ خود در اظهاراتش عنوان داشته بود که توسط پسر همسرش بنام حمیدرضا ۲۴ ساله مورد ضرب و جرح قرار گرفته است .

 همزمان با ارجاع پرونده به اداره دهم، حمیدرضا ، عصر امروز به کلانتری ۱۴۵ ونک مراجعه کردو خودش را به مامورین معرفی کرد . با انجام هماهنگی قضایی حمیدرضا به اداره دهم منتقل شد ؛ او در تحقیقات اولیه منکر هرگونه درگیری با مقتول و ضرب و جرح وی شده است .

حمیدرضا در اظهاراتش عنوان داشته است که : ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ زمانیکه وارد خانه مادرم در خیابان شیخ بهایی شدم متوجه شدم که مادرم با همسرش ( متوفی ) درگیر شده ؛ من فقط مادرم را برداشته و از خانه خارج شدم و اطلاعی از ضرب و جرح متوفی و علت مرگش ندارم .

در حال حاضر با دستور قاضی سجاد منافی آذر متهم در بازداشت پلیس آگاهی است و فردا با انتقال به دادسرا از سوی بازپرس بازجویی می شود.

بخوانید :   عکس های دیدنی فاطمه گودرزی و پسرش در اکران فیلم ناخواسته
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي