حرف های کی‌روش در مراسم استقبال از تیم ملی

تاريخ : 28 ژوئن

حرف های کی‌روش در مراسم استقبال از تیم ملی

“کارلوس کی‌روش” در مراسم استقبال از تیم ملی در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی گفت: ابتدا سلام عرض می‌کنم خدمت شما وزیر ورزش که به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران به اینجا آمده‌اید. همین طور مسئولان فوتبال ایران، سازمان لیگ و هیات رییسه فدراسیون فوتبال و مخصوصا اعضای خانواده و دوستان و نزدیکان تمامی بازیکنان که آمده‌اند خوش‌آمد بگویند و همین طور اصحاب رسانه و سایر حضار و هواداران تیم ملی، به همگی خوش‌آمد می‌گویم. تشکر ویژه از وزیر هم دارم که برای خوش‌آمد گویی به کاروان تیم ملی به اینجا آمده‌اند. از جانب تک تک بازیکنان تیم ملی از همه شما تشکر می‌کنم و خوشحالم با اعتماد تمامی هواداران توانستیم دست به دست هم داده و باعث افتخارآفرینی و پرستیژ و شخصیت فوتبال ایران در جام جهانی شویم.
حرف های کی‌روش در مراسم استقبال از تیم ملی, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

وی افزود: بنا به تجربه و سابقه زیادی که در فوتبال دارم، ما در ایران باشگاه‌هایی مثل رئال و کورینتیانس نداریم اما در ایران یک چیز داریم که بنا بر آن توانستیم به این موفقیت دست پیدا کنیم و آن عشق و علاقه مردم به فوتبال است و ما با این پشتوانه موفق شدیم و الان اینجا هستیم. در آخر نه تنها می‌خواهم تشکر کنم از تمامی بازیکنانی که در جام جهانی حضور داشتند بلکه تشکر می‌کنم از بازیکنانی که در طول انتخابی جام جهانی همراه ما بودند و زحمت کشیدند اما فرصت این نبود که در جام جهانی همراه ما باشند. همین جا قدردانی می‌کنم از زحمات آن‌ها.

کی‌روش در پایان با گفتن کلمه “خیلی ممنون” به صحبت‌هایش پایان داد. او سپس به جمع بازیکنان رفت و با نکونام، تیموریان و هاشم بیگ‌زاده دست داد و دستش را برای سایر بازیکنان که از او فاصله داشتند تکان داد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در بخشی دیگر در گفت و گو با خبرنگاران درباره نتایج تیم ملی در جام جهانی گفت: فکرمی‌کنم که می‌شد نتیجه بهتری در جام جهانی بگیریم و باید هم این اتفاق می‌افتاد اما در کل بازیکنان ایران فوق‌العاده خوب بودند و به همین دلیل همه باید به آن‌ها احترام بگذارند و از آن‌ها قدردانی کنند. مهم‌ترین دستاورد جام جهانی برای ایران این بود که در فوتبال جهان جایگاه خوبی پیدا کرد. پیش از جام جهانی کسی راجع به ایران حرف نمی‌زد.

وی ادامه داد: بارها گفته‌ام که هم در زندگی و هم در فوتبال وظیفه داریم که جایگاه کشور و پیراهن تیم ملی را بهتر کنیم. همین جا می‌خواهم برای تمام ایرانیان و بویژه هواداران فوتبال آرزوی بهترین ‌ها را داشته باشم و همچنین می‌خواهم بگویم که عملکرد بازیکنان ایران تا آخر عمرم در خاطرم خواهد ماند.

کی‌روش افزود: از فدراسیون فوتبال و بویژه رییس آن نیز تشکر می‌کنم که این فرصت بزرگ را در اختیار من گذاشت که سرمربی تیم ملی کشور بزرگ و زیبای ایران باشم.

وی در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا باید از صحبت‌هایش بوی خداحافظی را شنید گفت: وقتی در فوتبال همیشه در صلح و صفا هستید، خداحافظی مطرح نیست. حضورم در ایران یک سفر فوق‌العاده خوب و بسیار زیبا بود. می‌خواهم از اینکه برخی تصمیم‌هایم باعث ناراحتی برخی فوتبالی‌ها شد عذرخواهی کنم. برخی از تصمیم‌هایم ممکن است کسانی را آزرده باشد اما در فوتبال گرفتن این تصمیم‌ها لازم است.

کی‌روش در پایان گفت: بار دیگر از صمیم قلبم به خاطر اینکه به من فرصت داده شد تا در این کشور فوق‌العاده خوب کار کنم تشکر می‌کنم.

منبع: isna.ir
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي