مطالب پيشنهادي

حرف های عجیب گری الدمن در مورد «بتمن مقابل سوپرمن»

تاريخ : 17 جولای
بازدید : 1217

حرف های عجیب گری الدمن در مورد «بتمن مقابل سوپرمن»

گری الدمن، بازیگر سرشناس و بریتانیایی اظهار نظر جالبی در مورد فیلم جدید «بتمن مقابل سوپرمن: سپیده دم آزادی» کرده است.
بنابر گزارش سینما باکس به نقل از تسنیم، گری الدمن معتقد است سازندگان «بتمن مقابل سوپرمن: سپیده دم آزادی» پایشان را در کفش بزرگی کرده‎اند.
او که در سه گانه «شوالیه تاریکی» کریستوفر نولان نقش کمیسر گوردون را بر عهده داشت، توسط خبرنگاران با سوالاتی در مورد جدیدترین فیلم ابر قهرمانی دی سی کمیکس مواجه شد و مجبور به اظهار نظر شد. نظراتی که احتمالا اصلا به مذاق سازندگان فیلم جدید خوش نمی‌آید.

حرف های عجیب گری الدمن در مورد «بتمن مقابل سوپرمن», جدید 1400 -گهر
او که طبیعتا از فیلم‎های نولان طرفداری می‎کرد، معتقد است زک اسنایدر دوست دارد نزدیک به اثری شود که کارش را تمام و کمال و به نحو احسن انجام داده است. جملات جنجالی گری الدمن این طور آغاز می‎شوند: «آنها می‎خواهند ادامه‎اش دهند. البته که می‎خواهند. ولی این دفعه سوپرمن هم هست. بتمن و سوپرمن با هم. باید ببینیم.»
او همین طور ادامه می‎دهد :«چیزی که در مورد (سه گانه) نولان هست، این است که پایه آن بر مبنای واقعیت بود. در تریلوژی ما اگرچه جوکر بزرگ و فوق العاده بود، اما کار بر مبنای واقعیت قرار گرفته بود.»
بازیگر فیلم‌های «هری پاتر» و «لئون» که به وضوح در مورد فیلم جدید بدبین است در پایان با اشاره به فیلم‌های نولان می‌گوید که به نظر وی سازندگان «بتمن مقابل سوپرمن: سپیده دم آزادی» پایشان را در کفش بزرگی کرده‎اند.
گری الدمن اگرچه انتقاداتی به فیلم جدید دارد و اصلا به آن خوشبین نیست اما معتقد است که نظرش اصلا به دلایل شخصی نیست. او معتقد است که او و تیم بتمن قبلی به خوبی از موقعیت خودشان برای به موفقیت رسیدن استفاده کرده‌اند.
«بتمن مقابل سوپرمن: سپیده دم آزادی» در روز ششم ماه می سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.

 

منبع: cinemabox.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي