حاصل ازدواج سلطنتی زيباترين زن دنيا /عکس

افکار نیوز: “گريس کلي” يکي از زيباترين زنان دنيا لقب دارد . او بعد از ملاقات با ” پرنس رينر” پرنس موناکو فکر ميکرد مرد ايده آل زندگي اش را يافته است و حتي به خاطر ازدواج با او کار در سينماي هاليوود را رها کرد و راهي قصر ۲۳۵ اتاقه خود در سواحل درياي مديترانه شد.

اما درست ۶ سال بعد از به دنيا آوردن وارث تاج و تخت ” آلبرت ” و دخترش “کارولين” او تصميم گرفت کاخ آرزوهايش را ترک کند و به امريکا باز گردد. جايي که به او پيشنهاد ۱ ميليون دلاري بازي در يکي از فيلمهاي جديد هيچکاک داده شده بود.

اما گفته ميشود آنچه او را به رفتن ترغيب ميکرد پول نبود بلکه رفتار خشن و قوانين استبدادي همسرش بود که اين زن زيبا را به يک زن افسرده و غمگين تبديل کرد که اکثر اوقاتش را در تنهايي سپري ميکرد.

حاصل ازدواج سلطنتی زيباترين زن دنيا /عکس

او بارها اعلام کرد تنها به خاطر دو فرزندش اين زندگي را تحمل ميکند و در اصل در قصر موناکو زنداني است.

اخيرا زندگينامه وي با بازي “نيکول کيدمن” در حال فيلمبرداري است و گفته ميشود ساخت اين فيلم تابوي پرداختن به دلايل ازدواج اين زن زيبا را خواهد شکست ودليل اصلي اين زندگي به زودي روي پرده نقره اي خواهد رفت.

گفته ميشود همسر او از زمان تولد نخستين فرزندش خيانت به وي را آغاز کرد و از همان زمان او دچار افسردگي شديد شد.

حاصل ازدواج “گريس کلي” با پرنس موناکو 2 فرزند است ، او ديگر هيچگاه به عرصه سينما بازنگشت و در سال ۱۹۸۲ در اثر يک تصادف کشته شد و به اين ترتيب پرونده زندگي يک زن زيبا براي هميشه بسته شد.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه